Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Geth #29282 üzenetére

    Bocs, de van fogalmam milyen biztonsági kockázattal jár

    És mint láthattad nem egyszer leírtam hogy fő gépen senki ne használja a régi klienst

    Én pedig külön erre a gépre használt gépen futtatom

    Én csak annyit szoktam leírni hogy itt mindenki oda vissza van a régi klienstől, de még egyik itteni NASA fejlesztő sem írta le hogy gyakorlatilag mitől is kell KONKRÉTAN félni

    Ráadásul ugye pont engem néznek hülyének, hogy én ezt használom holott tele van biztonsági réssel, pedig rólam meg mindenki tudja hogy kis "szerver" gépen használom, a rendes gépemen még torrent kliens sincs

    Mégis mindenkinek ez fáj
    Na jó nem, csicsonak csak a számok fájnak, hogy 8 éves kliens meg Windows 10 10798394 meg mit tudom én milyen verziók, de hát ő ezt olvasta itt sokszor így ezt írja le újra meg újra mindig :DDD

    Teejaynek meg már leírtam hogy számomra nem vér izzadás az hogy naponta 2x ránézek az ssd-re és törlöm a vissza seedelt torrenteket (ráadásul ő ugyan ezt teszi xxx hd torrentekkel), de szerinte én foggal körömmel küzdök a top10 helyért :K holott a 2400 torrent ami fut az csak fut, közelébe sem kell lennem, így nem értem mi benne a vérizzadás, de ugye ezt neki sem írtam le itt 12x így minden nekem szánt hozzászólásban újra meg újra le kell írnia hogy én mennyire küzdök (lol)

    Ja meg azt sem tudja mindenki hogy 2 klienst vagyok muszáj futtatni a hdd/SSD használat miatt, mivel ha qbittorrentben futtatom az ssd-re (csak seedelni / feltöltött adatmennyiséget gyűjteni) szánt torrenteket akkor muszáj lennék a qbittorrentnek túl sok szálat adni és félő hogy a plexnek gondot okozna ha a hdd-k is túl sok szálon seedelnének
    De ezért is az én @nyámat hogy én hajlandó vagyok megosztani a filmjeimet a családommal / barátokkal :DDD (nem régi hozzászólásban láthattuk)

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák