Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz slayer006 #2784 üzenetére

    hát, az utorrentbe tudtommmal nem tudsz távoli helyre menteni, legalábbis ha passwordos, ha a seed server használatára gondolsz ebben az esetben a serveren fut a torrent kliens, és ekkor pl remote desktoppal írányítod
    ilyenkor mint helyi gépen mentsed le, hisz a utorrent szempontjából a seed server helyi gépnek számít ...

    Vagy hogy gondoltad ?

    (#2780) Tosee
    Én is jártam már hasonlóan egy filmmel, a méret megvolt, hash szerint oké volt
    de megnézni nem lehetett, a poén az volt, hogy ráengedtem valami diagnosztikáló progit, amivel elvben ki lehet javítani a sérult videokat oly formában, hogy kivágja a rossz részt, ha menthetetlen, az pedig azt mondta, hogy ok minden és amikor végigpergette, akkor láttam is rendben, mégis amikor kitetteme 1 rw re a dvd player nem olvasta be
    a gép szintén nem, letöltöttem mégegyszer, akkor meg ment, és a mai napig nem tudom hogy mi volt a gond, ha sérült lett volna akkor a kliens magától leszedi a sérült részt, ha ujra hash ellenörzést csinálok, volt már ilyen,

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák