Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Fishor #23639 üzenetére

    Mivel 7(!) éve nem (amúgy ez a hiba is megtalálható benne) fejlesztik ezért bőven volt rá idő, hogy minden létező hibáját megtalálják.

    Nemrég volt erről az elavult-régi szoftverekhez való ragaszkodásról szó lényeg: NE TEDD. MINDIG lesz alternatíva és minél jobban kitolod a váltás időben annál fájdalmasabb lesz. Nekem jelenleg nincs elavult szoftver a gépemen tehát olyan amit jelenleg is nem fejlesztenének.
    Példák:
    - winamp - váltottam Foobar2000-re
    - daemon tools-ról mikor nagyon elreklámosodott váltottam clone drive-ra majd win 10-en már az sem kellett
    - utorrent amint eladták és elkezdett durván reklámokkal bányászós cuccokkal stb .tele lenni váltottam qbitre

    Kapásból ezek jutottak az eszembe a lényeg mindig van altenatíva, az külön vicc hogy a 2.2.1-es utorrent megjelenésekor a windows 8 még a kanyarban sem volt nemhogy a windows 10 úgyogy a kompatibilitás is kérdéses.

    Nemegyszer volt itt is szó arról hogy a 2.2.1-es nem áll le szabályosan a rendszerrel (windows 10) ezért előtte le kell manuálisan állítani és csak után kikapcsolni a gépet szerintem ez baromság aki ilyesmikkel akar szöszmötölni az meg is érdemli.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák