Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz enginev3.0 #21964 üzenetére

    szerintem nálad valami gebasz van...
    tegyél fel win10 x64 1709-et normális vírusírtóval
    utorrent 2.2.1 és uTP kikapcsolt módban 512MB cache mellett ha tudja tolja amennyire lehet
    kétlem hogy pont a 3.x verzió lenne sokkal jobb

    a qbittorrent hiba meg szintén nálad lehet valami miatt mert nekem ugyanannyit seed-et nyomott mint utorrent
    naponta 6-800GB felment mindkettővel

    sajnos mióta emeltek mindenkinek a sebességen uTP-vel eléggé belassult a móka de fix TCP módban eléggé hasít mindegyik

    nekem pl win10 alatt jobban megy a 2.2.1-es utorrent is, win7 alatt csomószor fagyott ha egymás után dobáltam be a letölteni való cuccokat, win10 alatt nincs gondja

    "lemezre írások átmeneti tárazásának tiltása" opciónál kivettem a pipát így a RAM-ot nem zabálja le teljesen csak ha töltök valamit és utána visszavesz belőle

    eddig én is engedtem az uTP-t és rá kellett jönnöm hogy nagyon fékezi a letöltést, tud a HDD meg SSD többet is.
    szóval szerintem a 2.2.1-et ne írd le, bár régi de továbbra is a legjobb utorrent, a 3.x verzió egy kuka
    qbittorrent meg még sajnos kell hogy kapjon pár új javítást meg szerintem a libtorrent is fog és akkor lesz az igazi.

    én a helyedben raknék win10-et és azzal tolnám tovább :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák