Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    Megnéztem az Olymp ingeket (köszi a linket), rengeteg köztük a rövid ujjú :D ;]
    Amúgy van egy céges (gallérján logózott) ingem, kifejezetten jó minőségű az anyaga. Viszont a méretezése fura: a nyakméret alapján más ingekből 39-es (esetleg 38-as) kell általában, begombolva kicsit szoros az is. Na most, az Olympból 38-as volt a legkisebb, amit hoztak próbálni. Regular fit-et és modern fit-et. Regular-t már rég semmiből nem veszek, eleve a modern fit-et próbáltam (nem is tudom, milyen elnevezés ez, mindenhol slim vagy skinny fit-et látok). A 38-as nyakán a gombot csak úgy tudom begombolni, hogy levegőt konkrétan nem kapok, tehát nyakkendős viselet kizárva. Ez alapján 39 vagy 40-es kellene, de...már a 38-as ujj és mellbősége mint más gyártó regular szabása (lóg rajtam, mint Pistike első ballagó inge), ujja 5cm-rel hosszabb, az is megbuggyan rendesen, és az egész ing hossza is vagy +10cm (ez is gáz, de betűrve nyilván nem látszik). Valószínűleg az Olymp nem az én testalkatomra való (174/67) :( , pedig ennyiért zsákoltam volna egy párat.

Új hozzászólás Aktív témák