Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Habugi #114553 üzenetére

    Aztán amit kapott a Skylake-ért azt sem nagyon tette zsebre, azóta sem nagyon ír oda. :)

    LaciCRM: Igen, kettő van, van az E-s verzió, az kevesebb TDP, aracsonyabb órajel.

    Véleményem szubjektív...

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Habugi #114553 üzenetére

    A csóka nem lát a szemétől. Olyanoknak magyarázott akik rég átmentek a dolgokon és tudták mi mure jó. Tudod ez olyan mintha a Toyotával és a maga 140 lovával indulnék a WRC futamon. Ha belemegyek akkor állva sírás nélkûl viselem a kritikát. Anit müvelt annak idején az kicsit enyhén túlzás volt. Tudodchány olyan ismerősöm van akik 8350-el hajtották a 780Ti SLI-t? Tydták hogy áll a dokog és csöndben viselték az AMD fanságukat...hisztéria és cpu limites kihajcsa videók nélkül. Szóval nem kezdtek el szélel szembe vízelni...
    Te is tudod nagyon jól milyen az i5 VS FX 8XXX néhány játékban...ez volt, ezt kelett szeretni.

    De most ahogy viselkedik, pont olyan mint amikor a lassan 7 éves lányom megkapja rég várt játékját. Sőt, mondhatni a lányom felnőttebben viselkedik.
    Mind1.....nedvesedjen a gatyája....

    Aztán elvakult vérző száju idióták voltak/vannak/lesznek...azokat csak simán ignorálni kell.

    Nagyon régóta már nem követem az FX topicot, de ott is azokban az utolsó hetekben amikor még aktív voltam elégé el gurult a gyógyszer. Az elején amig 7970 és 780-al toltam és FX-em volt 5 GHz-en minden jó volt, én voltam a példa...amikor lecseréltem a 2600K-t FX-re. Aztán amikor telt az idő és jöttek a gyorsabb VGA-k és mondtam higy ezek már nem valók az FX-ekhez...na akkor fordult a kocka. Onnantól kezdve ellenség voltam..stb. Szóval értem én hogy frusztrálva van...de az igazság pont középen van. A màsik oldalon is vannak elég habzó szájú vérPisták....

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák