Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Taplo #27146 üzenetére

    egyet megválaszoltál a felsorolt 3-4 kérdésből - és ez is egy lehetséges alternatíva... én is védeném a játékot ha megérdemelné, de ez egy összelapátolt szarkupac ilyen téren... nem, itt nem arról beszélünk h nem tudunk játszani még 1 év (vagy netán 11év) után sem, azt hittem ezt már letárgyaltuk...

    01 02 03 04 - ez a legdurvább! - 05 06 07 - ezek után mondd légyszi azt h senki sem tud játszani, ez mind itt nem a játék hanem a balsz playerek...egyébként az sv98al nekem is szokott ilyeneket beadni elég sűrűen, plussz alap h pötyögtetve lövök mert ha folyamatosan lőnék akkor a tárból nem lenne elég egy emberbe még 30 golyó se HC-n!

    tegnap még olyan volt h lespawnolok squadtárs mellé, erre kapásból a csata kellős közepébe pottyanok és kb fél sec alatt meg is haltam! kurvajó lag protekció, csak addig véd amíg meg nem mozdulsz, ennek annyi értelme mint halottnak a csók :C :W

    (#27154) sith7 az a baj tudod h ez a dolog nem csak ezeknél a fegyvereknél van jelen, hanem mindnél, mert piszkosul lagzik olykor a játék.. +ha fedezékbe futsz, már rég benn vagy, de meghalsz mert a hitboxod ott kullog magad mögött

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák