Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz BalaNce87 #23959 üzenetére

    "Sikerült a tervünk,mondja apa most" gondolok itt a felbosszantásra.... :)) ,nem nem ez volt a célom,de mindegy....
    Nálam a lehordás és az okitás nem itt kezdődik és nem ilyen hangnemben , egyébként finom voltam és nőies....
    Zsé-t ne keverjük ide,egyébként ő nagyon sok élményt (pozitiv és negativ) osztott meg velünk.A játéktól néha nekem is felmegy az agyvizem , ugye Tóbi?? :DDD jöhetnék ide én is puffogni ,volt is rá példa ,de ennek ellenére élvezem az eltöltött időt és nem kötök bele a hibáiba,mert én is tudom hogy van neki,csak elfogadom ezzel együtt.Mennyire valósághű,??? Pont tojok rá....Nagyon is jól megcsinálták és össze rakták a Dice-os srácok, igen tudom hogy lenne mit javitani rajta....de igy is játékélményben tökéleteset nyújt!
    Elég ha annyit mondok hogy mióta megjelent azóta tolom vele és eléggé leköt...A szavatossága tehát kiváló!
    Ezért is az egyik legjobb multi fps( amit eddig talán egyszer irtam le hogy pontos legyek)
    Ehhez képest pl a Half-Life eléggé fapados gém....
    Nem itéltelek meg Téged(honnan vetted :F) ,eszembe sincs mivel nem is ismerlek,viszont olvastam más játékoknál a hozzászólásodat és ott sem éppen építő jellegű volt (Black Ops)
    Nem pikkelek Rád ,csak érdekes a hozzáállásod....Ezt tettem szóvá,de látom a kritikát nehezen fogadod.... :U
    De szivesen vennék egy M9-es pisztoly párbajt veled ,hogy elégtételt vegyél :DDD

    A többiekkel meg majd találkozunk Vietnám földjein :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák