Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #12413 üzenetére

    jaja,az ilyen coopnál ez van...de van,aminél bejön,mint pl.a Borderlands,ami ugye FPS,de rengeteg küldetés van,több 100,azt pl.nyomtam tegnap is,a benne levő 235 órámból olyan 200-at a neten töltöttem...:DDD

    a drága srácnál vannak nagyon fura dolgok...
    AK74:568 kill 245 HS :Y
    M9 pisztoly:167 kill 154(!!!!!!) HS :Y :Y
    Neostead shoti:101 kill 100(!!!!!!!)headshot... :W

    az utolsó 2 szerintem még akkorse jön össze,ha az ember előtt áll az ellen,és nem mozog,mert tuti veszik el lőszer/szór a fegyver,főleg shotival,a guszti eredmény sem piskóta...eléggé állandó "tracerrel" dolgozik a srác,meghát fura,hogy csak pár fegyverrel operál,de azokkal több,mint profi szinten,és még a választása is fura,hogy pl.m60-nal alig ment,pedig azzal lehetne a legjobban aratni.szerintem kezdettől fogva szinte okossággal tolja,és igyekszik olyan fegyvereket használni,amivel nem annyira feltűnő a dolog egyedileg.na jó,a guszti más,meg messziről a pisztoly is feltűnne,de ha aim osztja az észt,ilyen fegyóval,mint az ak,vagy a shoti,végülis nem feltűnő,hogy aki elékerül,hs-el bukik a földre.ha kiállna egy m60-nal,na azt észrevennék.
    jó példa erre a samuraihax,aki azzal nyomta,és furcsamód nem zavarta a fegyver rángatása,mert ugye tudjuk,hogy rövid sorozatokban lehet csak jól operálni az lmg-kkel,meg úgy mindennel.No ott kibukik,kinek segit az aim.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák