Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68487936

    törölt tag

    válasz Prime110 #5064 üzenetére

    Árakat tekintve a Becker Professional 180 Euro, a Garmin 3597LMT 240 Euro, míg a Revo 1 280 Euro.
    Nem szoktam a külföldi vásárlást preferálni, de ebben az esetben igen nagy az árkülönbség és a garanciaérvényesítéssel sem lenne probléma. A 135ezer Ft-ot én is sokallom a Garminért, de a 80-85 elgondolkodtató.

    Elolvasva az írásodat és áttekintve a leírásokat valóban nem olyan egyszerű ez a kérdés. A revo 1ben egyértelműen az zavar, hogy nincsen kártyabővítési lehetőség. Ez számomra azt az esetleges problémát veti fel, hogy a későbbiekben ha kinövi a készülék a 4Gb belső memóriát, mi történik? Az MP3, képnézegető, videó lejátszás és hasonló varázslatok számomra lényegtelenek, így ha csak emiatt szükséges, akkor ez nem negatívum.

    Én 1x felhasználó vagyok, de az Igo softwarek nagyon meggyőztek (végülis ha jól tudom világvezető navigációs software vállalat), annak ellenére, hogy nem ez fogja meghatározni a végső döntést. Talán abszurd de nekem számít, hogy a térkép 3D-s legyen tereptárgyakkal épületekkel. Ha nem ekkora összegben gondolkodnék, nem tulajdonítanék ekkora jelentőséget ennek, de így igen.

    Még egy utolsó kérdés, hogy a két Becker lényegében miben különbözik egymástól? A Live funkciók vagy van más is (vastagságot leszámítva)?

    Terméktámogatási szinten van e valamelyik gyártónak előnye a másikkal szemben illetve software oldaláról miként viszonyul a Garmin a Beckerhez illetve fordítva?

Új hozzászólás Aktív témák