Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Lyndon #20836 üzenetére

    "Még az 5 évvel ezelőtti, 3000 Ft-os kínai piacon vett MP3 lejátszómra is tölthettem .txt formátumban szöveget, és el tudtam olvasni az egysoros gagyi kijelzőjén. Pont egy majdnem tízszer annyiba kerülő "félig-okostelefon" ne lenne képes semmilyen módon rátöltött szöveges dokumentumok megjelenítésére?" :F
    Nem akarok okoskodni, de szerintem txt formátum az megy rajta, egyébként a felsorolt dolgok miatt sem kedvelem a S40 platformot.
    A Java ME-s PDF olvasó, és MobilDoc java alkalmazást használtam egy darabig, de valóban nagyon gagyi, ha nagyobb a fájl méret be sem olvassa, képeket nem jeleníti meg stb.
    Arról nem beszélve, ha a család Nokia ( 6131, 5130) telefonjára tettem fel, akkor nem lehetett beállítani, hogy ne kérdezze állandóan a felhasználói adatok olvasásának engedélyezését.
    Ezt a funkció ott van a beállításoknál, de nem aktív a menüje, mint a SE készüléken.
    Nagyon úgy néz ki, ha fontos a dokumentum kezelés, akkor egy másik készüléket kellene vásárolni.
    Higgy a többieknek, nem fog menni még ha találsz is rá valami java alkalmazást, akkor sem lesz benne sok örömed.
    A txt szerintem menni fog.
    :R

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák