Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo128

    aktív tag

    válasz Grifx93 #88767 üzenetére

    Processzor belemegy a lapba, ha a proci hűtőn van intel lefogató, akkor jó, bár én ajánlanék rá egy kicsit modernebbet, jobbat (persze ez is tökéletesen megfelel, ezerszer jobb a gyárinál). Az alaplaphoz tartozó RAM támogatást itt találod. Nézd meg a modul számot, hogy passzol-e. Nincs baj, ha nem, de azért mégiscsak támogatott. A GTX980 helyett én inkább a 970-est ajánlanám. Ár/érték arányban sokkal jobban megéri, a 980-as, ha jól tudom olyan 10%-kal erősebb és jóval drágább. Persze te döntésed, de én a VGA-val megspórolt pénzt beleinvesztálnám a többi alkatrészbe, és akkor még ütősebb kombót lehetne kihozni belőle. Teszem azt vennék egy moduláris tápot, a WD márkát felejteném, néznék helyette mást, illetve tennék még bele egy SSD-t is. Ha megfogadod a tanácsomat a VGA-val kapcsolatban, akkor bőven marad pénz az előzőleg felsoroltakra.

    Kérdésedet még írd ki a [Milyen asztali gépet vegyek?] topicba, hátha ott is ellátnak okos tanácsokkal.
    Itt pedig az ajánlott merevlemezek listája. - Itt leírják a WD Blue-t is. Te döntésed, én nem egyszer fürödtem már be a márkával.

    Egyébként szép kis konfig, minimum 3-4évig semmihez sem kell hozzányúlni benne. :)

    gölmétcsül ©

Új hozzászólás Aktív témák