Új hozzászólás Aktív témák

  • siebener

    aktív tag

    Üdv mindenkinek.

    Azt hiszem, egy igazán ostoba kérdést fogok feltenni, de nem baj, akkor is felteszem. ;]

    Szóval: adott egy Windows 7 telepítő, teljesen legális, nem másolt, eredeti. Viszont a lemez egy hibás olvasó miatt megkarcolódott, ezért telepítés közben állandóan megállt, és hibaüzenetet adott. Nem fejteném ki, hogyan, de sikerült lemásolni a DVD tartalmát számítógépre, aminek segítségével megpróbáltam egy bootolható pendrive-ot eszkábálni, ami viszont nem sikerült, ráadásul tönkre vágta a pendrive-ot, ami ezáltal kukába lett elhelyezve.
    DVD író viszont jelenleg nincs, legalábbis olyan, ami működne, ezért aztán nem tudom a lemez tartalmát egy másik lemezre kiírni. (Mielőtt bárki bármit mond, a jogszabályok megengedik a biztonsági másolat készítését, legalábbis úgy tudom, meg még itt páran szintén úgy tudják, és ha valakik, akkor ők aztán nagyon).

    Szóval, az megoldható-e, hogy a számítógépen lévő mappában található telepítő file segítségével a jelenlegi op.rendszerre feltelepítsem, felfrissítsem a Windows 7-et? Remélem, érthetően fogalmaztam.

    Egyébként a válasz gondolom nem, de muszáj volt megpróbálnom...

Új hozzászólás Aktív témák