Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz Vakegérke #112767 üzenetére

    Már a 4. szoftvert próbálom, többek között azt is, amit Te ajánlottál, de nem hozza vissza. Ugyan látja, meg kiírja, hogy mekkora, meg lementi, de a Windows hibásként jeleníti meg :W

    (#112768) T_chris

    Próbáltam, ezzel sem vagyok előrébb, de azért köszönöm.

    (#112769) Doky586

    Nem ugyanazon volt, a C-re soha nem mentek semmit. Sőt, nem is azonos SSD-n voltak.

    (#112770) King Unique

    Azt tudom, hogy törlés után nem szabad semmit csinálni, vagy is írni/olvasni. Nem is csináltam és magát a szoftver(eke)t is egy másik SSD-re telepítettem.
    Amin az adatok voltak, az érintetlen.
    Természetesen deep scant is csináltam, de a Recuva és az összes többi is, megtalálják a fájlokat, de miután lementem, akkor hibásnak írja a Win.
    A szoftvereket meg is vettem, mert van money back rájuk, szóval veszíteni nem veszítek vele semmit... ergó még azzal sem lehetne jönni, hogy tört verziót használok.

    Én backupolom backupot is.. de ez most így sült el :O GoPro-val vettem fel videókat, egy kirándulás... majd a gépre másoltam és megszokásból ilyenkor formatálom a GoProt.
    Ezután a kiválogattam a videókat, ami nem kell... de nem csak azt, hanem mindet kijelöltem és shift+del :W

    A microSD-ről sem szedi vissza egyik program sem a videókat.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák