Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz philoxenia #36013 üzenetére

    Igen, ismerem a munkásságát, az egyik irányzat kapcsán a Jászság is közel áll hozzám. (persze ez nem Szolnok, de egyéb okból ide is kötődöm )
    Hála az égnek, sikerült náladnál is idősebb emberekkel is megismerkednem, több sportág kapcsán is.(mában is, persze) Azt szeretem bennük, hogy úgy tudnak lelkesedni, és viselkedni, mint a "gyerekek," azzal a lelkülettel, még ha a fizikális rész nem is oly mértékben adott már ( de az ember csodákra képes ). Mindig örülök, ha ilyen emberekkel találkozok, akik fittyet hánynak az idő múlására, a berögződésekre.Ők is örülnek neki, mikor teljesen mást látok bennük, mint akárki is , és így is viselkedem... De egyébként egy sajnálatos eset kapcsán, kórházban is nagyon jó barátságot kötöttem egy másik " öregúrral" is , nem győztük a nővérkét ugratni, azt ettük amit a másik kapott, hagyva az ottani kosztot :C Hatalmas forma, tartjuk is a kapcsolatot, pedig már nem most volt...
    Ha jobban belegondolok, nem is annyira vagyok benne a korosztályomban....pedig már én sem 18 vagyok.

    Aláírásba?
    Nyugodtan, de na, mond hogy nem lehet kigondolni a szebbnél szebb és frappánsabb monológokat? Na de nem? Higgadtan, nyugodtan átgondoltan lehet billentyűzni, kivéve mikor nem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák