Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz #65675776 #34921 üzenetére

    Hát lehet,hogy Neked van igazad,de ez NEM bénaság kérdése,mert ugyan azt az *átfordító-karos* baromi erős rögzítő-megoldást használom,és minden alkalommal egy nagy durranás/kattanás hallatszik,amikor letörik a fül./Őtször nem rakhattam fel rosszul,és az ilyen terhelésnek kitett rögzítőnek nem szabadna műanyagból készíteni a *felfogatását*És miért csak 2-3 hónap után törik le? Mert addigra *fárad el*a hőhatástól.és a rezgéstől.Ezt egy feljesztő mérnöknek illene tudni!/Sokféle módszert próbáltam ki,de egy sem vált be! :( /
    Egyébként voltam egy csomó számtech-boltban - rögzítő keretet,vagy hibás AM2-es alaplapot keresni,amelyikről le szedhettem volna egy gyári keretet,de a bolti eladók mindenhol azt mondták,hogy hiánycikk,és sokan keresik ezt!
    /Úgy látszik,hogy ezen a fórumon csupa szerencsés,vagy igen-igen ügyes emberek használnak ilyen alaplapot,és hűtőrögzítést,hogy soha ,semmi bajuk nem volt vele.
    Valóban van egy csavaros /alaplapi lyukakba rögzíthető/,komolyabb megoldás,de az áruk 10.500.-Ft-nál KEZDŐDIK ! Ez nekem -sajnos-nem fér bele a büdzsémbe/
    Az előző h.sz-emet valóban áttehettem volna offba,de nagyon be voltam durranva,és nem jutott eszembe!
    /Sorry!/ :R
    Mindenesetre keresek egy olcsóbb,egyszerűbb megoldást./Vagy beiratkozok egy barkács tanfolyamra - hogy fejlesszem a *tudásomal* a rögzíző-kar *átfordításához* :R

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák