Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz orbano #14178 üzenetére

    Exide Premium 72Ah, ennél hova jobb? :)

    Az ingadozás 12,48ról pl 12,39-re megy le feltekerve, nem nagyon hatja meg a hifi az akkut egyébként :) Egyszer sikerült lemeríteni mert hülye voltam és szereltem a kocsit + takarítottam és 8 óra után lekapcsolt az erősítő... nem tudtam mitől végül kiderült, hogy valami biztonsági cucc benne mert a protect led világított és a lemerült akkut jelezte. Kondival nézve is bőven rá lehet fogni, hogy mérési hibahatáron belül van, azzal 0,01-0,02 amivel alacsonyabb a kilengés amikor minden szól éppen nagy hangerőn, ugyanakkor ártani nem árt, csak nem is nagyon használ de kb kidobott tizen pár ezer forint volt, annyiból lehetett volna egy jobb első szettet venni amit a kondival ellentétben már lehetne hallani, hogy jobb :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák