Keresés

Aktív témák

  • WesTM

    senior tag

    válasz - = Zk = - #8221 üzenetére

    Tiszteletem Mesterem és Tanítóm!!!! :R :R :R

    Hát 2 évvel ezelőtti kaptafához térek vissza, megyek dinnyét dobozolni, illetve pakolni a németeknek.

    Tudjátok hogy megy a szakmában.

    Dinnye: 80ft/kg
    Melone: 150ft/kg ;] :C :C :C

    Erről jut eszembe egy történet. Ültünk 2 éve dobozoltuk a dinnyét, bejöttek a földről a jómunkás embererek, és kielemezték hogy a wasser a görög a dinnyében. :DD

    Vagy mikor az etnikai törvénytisztelő állampolgár, aki 2 hete jött a sittyről kérdezte hogy hol a kése, és combizomból kilökött válaszként a hátadba lehetőséget jelöltem meg, nem volt egészen őszinte a kapcsolatunk utána. :N Konkrétan egy alkalmatlan pillanatban hozzálökött egy vasgerendához, majdnem betört a fejem. Utána bosszúból elvittem a harcsázáshoz használt "aromát" amivel a kishalat kell befújni, még éltemben nem nyestem olyan büdöset, és a zsigulijának a szélvédő alá a radiátor szívónyílásába fújtam egy emberes mennyiséget belőle... Volt röhögés utána... :D Nem hiszem hogy hideg-meleg levegő befújást választotta utána. ;]
    Jah meg 2 és fél hét alatt 10 kilót fogytam...Szóval munka lesz dögivel. De jó a banda, vodkavakondok sem lesznek, így király a világ! :DDD

    Elég jól fizet, és rengeteg a munka, így hamar összejön majd a pénz, cserébe napi 16óra munka. De nincs más lehetőség... EGYÁLTALÁN SEMMI MÁS... :( :( :(

    U.i.: a zene odaver. Egyik régi kedvenc ;] :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák