Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz epmd #18080 üzenetére

    Igen, ilyen is van. Ettől működik a varázsszó, hogy ákcijó.

    Egyébként ha már porszívó:
    Használtam már elég sokféle porszívót. Egy háztartásival kezdtem, aztán jött a lidis (hangos), a metebó (csendes, de sok kompromisszumos, kicsit idejétmúlt) lett egy Ghibli nagy dögöm is...
    Egyszer belebotlottam egy hirdetésbe, szarért pittyért kínáltak egy Kress-t. Megvettem tartaléknak.
    Nna, ezt a porszívót szeretem legjobban használni azóta, aminek több oka is van.
    Ereje:
    Nem most kezdtem az ilyesféle "porszívózást". Az ember akkor üríti a tartályt, amikor kezdi érezni, hogy csökken a szívóerő. Nem csökkent, csak épp poros munkában voltam (beöltözve hozzá), gondoltam, kiürítem akkor a kress-t is, biztos jó sok van már benne. Phúú! Szegény úgy teleszívta magát, hogy nem bírtam széthúzni. Biztos beletelt negyed órába is, mire ki tudtam üríteni. Annyira betömörítette magának a port, hogy a filter fém merevítőhálója teljesen behorpadt - visszahajlítgattam, visszatettem, továbbra is ezzel dolgozok, de rendelnem kell új filtert, mert nagyon kajla lett szegény. És mondom, nem éreztem semmi teljesítménycsökkenést, szívott, mint a torkosborz. A kiborított fűrészporkupac pedig szemre úgy kétszer akkora lett, mint amekkora a porszívó cakumpakk.
    További dolgok, ami miatt megszerettem:
    - Óriási szívóerő
    - Csendes (igaz, hogy van egy sajátos lüktető zaja)
    - Rengeteg csövet adtak hozzá - összességében közel 10 métert
    - Kúposan van kialakítva a cső vége, és ráadásul jóféle keménygumiból - minden lukba könnyen, gyorsan, pontosan és stabilan csatlakoztatható
    Ami nem tetszik rajta:
    - Amikor készenlétbe kapcsolom (hogy vár egy rácsatlakoztatott gép elindulására), akkor zúg. Miért teszi? :F
    - Az a bizonyos sajátos lüktető zaj
    - Ennek is a "nyakára" lehet feltekerni a kábelt. (Letekeredik. Átalakítottam ezt a részt.)

    Róla van szó. Ár érték aránya príma.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák