Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz Krilehor #77240 üzenetére

    ha nem kell netflix akkor az ugoos CE-re 20.5 nexus verzióval. Plusz ha érdekel a normál droidos része is akkor arra van a menübe beépített root és majd mehet rá magisk és utána mehet rá android tv "szimulator" is . Ez azért kell mert nagyon nem mindegy hogy ha plexet akarsz használni akkor sima androidos telefonnak látja a google play vagy android tv nek. Mivel szerintem az utóbbira pl kényelmesebb használni a távszabályzóval a plexet , embyt stb. Az android részén viszont nekem nem ment jó a kodi. tehát CE rendszerrel használhatod jó vagy android rendszeréről átbootolva ami pár gombnyomás használhatod plexet és társait. És az android rendszerén szinten van beállítható automata freki és felbontás váltás is. Ez tudtomal homaticson még nincs meg. És mivel rootolt rendszered lesz nem lesz akadály feltenni a smart tubet sem vagy más idegen alkalmazást bár ha jól emlékszem a smart tubet egyszer sima tcl android tvre is felküzdöttem . Azóta már inkább kifizetem azt az 1500 ft ot a googlenak. Nekem már csak tartaléknak van az ugoos CE rendszerrel mert inkább appletv + infuse kombót használok filmnézésre (de ez fizetős progi)

Új hozzászólás Aktív témák