Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    Találtam egy ár/érték arányban best buy lejátszót, akit érdekel:

    Kb. egy éve vettem itteni ajánlásra egy Himedia 200B-t. Mindent vitt, tökéletes volt 15 ezer HUF-ért, csak sajna tönkrement. Cserélni már nem tudták így visszafizették az árát.
    Azóta a TVn (Samsung 50C7000 full HD plazma) játszottam le a filmeket de ugye azon nem az igazi (korlátozott képbeállítások, 24p hiánya, stb).
    De most találtam tök véletlenül egy igazi best buy-t.
    Szóval: Ő [link] az. (Wayteq HD95CX)

    Hogy mit tud: conaxot fogadni képes tuner, 720p és 1080p-s mkv-t, xvidet, divxet lejátszik, tudja az összes képformátumot (24p, 25p, 30p) a feliratot kezeli az mkv-ből, illetve hangsávot is lehet váltani. Kép és hangminőség kifogástalan. Mkv-ból a flac-ot is lejátssza (anime fanoknak jól jön).
    USBs firmware frissítést is tud (nem próbáltam).
    Választható YUV / RGB képkimenet !!! :R

    Amit nem tud: optikai kimenete nincs. De a régi erősítőkön (pl. a Denon 1306-osomon) ott az SPDIF bemenet, az újakon meg a HDMI.

    Illetve csak egy USB csati van rajta, de elosztóval tuti műxik (ezt még nem próbáltam)
    2TBs WD Elements USBs HDDt lekezelte.

    Egy 3000 HUFos analóg antennával nálam nem szakadozik a TV adás képe, jelszint / jelerősség 80/85% (irányba se forgattam csak felcsavaroztam az erkélykorlátra)

    A poént a végére hagytam: az ára 8500 HUF ! :C
    Ennyi, aki nem sznob az ne is keressen tovább. Nekik meg ott vannak a 60+ ezres lejátszók :P

    ui: természetesen az adást is fel lehet vele venni és lejátszani.

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák