Új hozzászólás Aktív témák

  • JSaN

    addikt

    válasz Mister_X #37624 üzenetére

    Huha koszi a listat, meg ossze egyeztetem unclafucka listajaval. (Bar ahogy nezem abbol mar 3/4 lattam)

    Amit felsoroltal ugy erzem el leszek februar vegeig, vagy mar januar vegen elfogy, meglatjuk (van ami elkap es ledaralom 3 este alatt, van ami megy masfel hetig, napi 1-1.5 resszel, vagy legtobszor be alszok)
    A listabol kettot mar lattam, a hosszu cimut: Ano Hana, meg a zongorast: Shigatsu wa Kimi no Uso.
    Jo parrol mar hallotam de semmi konkretum, pl Black lagoon, Angel Beats pl regota listamon van csak mindig mast gondoltam rola mint ami valojaban, igy evek ota hanyagoltam, Na de majd most akkor..
    A School Days-rol mar hallottam, de csak mint cim meg par kep. Semmi konkretum csak egyszer megnezedok listaja dobtam, de akkor hagyom. Egy bizonyos szint ala en se adom.

    Megjegyeznem hogy azert nem tegnap kezdtem az animezest, lesz az mar 20 eve is. Neha kenyelmes vagyok es csak azt nezem honapokig ami az AA-n talalok,
    Echivel nem tudtok nekem artani, kiss x sis, mar par eve letudva. De a biztonsag kedveert kesobb kerek echi listat is toletek. ;]

    Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Új hozzászólás Aktív témák