Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz Crystalheart #20424 üzenetére

    Én is le szoktam írni a véleményemet az animékről Fél évente 1x ;] :DDD

    Most, azért írjak másképpen mert, nem tetszik a stílus amibe válaszolok.... nem fogok azért köntörfalazni, hogy neked is megfelelő legyen....ez a véleményem. És én így fejezem ki , van amikor durvábban, de ismétlem ez eddig max. 3 történt meg.

    Azt írsz ide, amit akarsz, de azt ne várd, hogy a bomlasztó stílust szó nélkül fogom hagyni.
    Rendben, de azt is vedd figyelembe, hogy nem mindenki ugyan olyan...de nem hiszem magyarázni kéne.

    Valami nem offot is írjak:

    Tamako Market

    A mostani Kyo Oni animék közül a leggyengébb, de ha figyelmen kívül hagyja az ember a béna kapcsolat részt, akkor még élvezni is lehet a történetet. És egy percre, se kell komolyan venni, hogy a kapcsolat komolyan venné.
    Az előbb fent írtál eltekint nekem tetszett, de sok hiba volt benne. Amelyik karaktert megkedveltem, Chiru-chan, Kanako-chan , és persze a madár. A többi karakter nem éretem erősnek, sőt ….
    Valakit, biztos fog Tamako hülye személyisége idegesíteni, de engem nem zavar. Minden más a kyo oni-hoz képest hozta a várhatót. Egy nézést megér.
    6,5/10

    Magi-ból nem bírom kivárni a br-t szóval, elkezdtem nézni. Nagy különbség van közte?

Új hozzászólás Aktív témák