Új hozzászólás Aktív témák

  • intelMMX

    senior tag

    válasz unclefucka #20033 üzenetére

    Általában azt nézem meg ami érdekel. Meg nekem nem is ez a műfaj az alapbeállítottság. Azt értem hogy nem csak azokat kell figyelembe venni amket a tv is sugároz, de azért ami engem érdekelt volna azt már ajánlották volna biztosan. Tudom az a 2órányi tartalom 10+ évre kevés, de azt fantáziával kipótlom. Sorozatkba nem is szoktam belekezdeni. Meg az eredeti japán szinkronos sorozatok és filmek nálam felejtősek. Gondolom elég nagy százalékban van ez így.
    Egy szó mint száz azért nem nézek annyi animét, mert nem ez az alapbeállítottságom (A Chihiro se azért tetszik mert anime, hanem a szerethető karakterek és történet miat)
    De amúgy elhiheted ha ez lenne az elsődleges prioritásom, már érdeklődtem volna mindenféle ajánlásért.

    Ezt nem azért folytatom mert veszkedni akarok, hanem csak indoklom miért ilyen kicsi ebben a műfajban a látókörom. Amúgy tényleg abszolut igazad van. Csakhát tegnap egyből mindenki nekem esett meg elkezdett bírálni. Én sem szidom le nagyanyámat, mert nem ért a számítógéphez.

Új hozzászólás Aktív témák