Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    Hújjujujj miről maradtam le... :DDD
    Ment az osztás rendesen és még csak fel sem tűnt senkinek, hogy túl vagyunk a 20k hsz. -en :K

    Az eddig olvasottakat összefoglalva, tanácsot adva a két "újoncnak" és remélve, hogy elsimulnak a felfokozott érzelmek:

    mikrosuttii, intelMMX:

    Szóval az, hogy valakinek tetszik a Chihiro, az nem baj, sőt a Chihiro alapmű!

    Inkább arra irányultak a támadásnak tűnő -erős- kritikák, hogy ne ragadj le a mainsream és főleg az az Animax-on, Cartoon Network -ön, stb. sugárzott műveknél, hanem -erősen- ajánlott belekóstolni azokba a művekbe is, amiket "állítólag" -még- nem szeretsz. Hiszen fogékony vagy az animére és ez jó! :C

    33 vagyok és a Naruto mindegyik részét láttam:
    - Az első évad 220 részét
    - Az első évadhoz tartozó 3 egész estés filmet, 2 OVA-t, 1 specialt
    - A -még most is futó- második évad 319 részét
    - A második évadhoz tartozó 8 filmet és OVA-t
    - és lent van a Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden 51 része is (amit még nem néztem meg végig)
    - Természetesen a mangát is olvasom online
    Ez kb. 600+ mű.

    Tehát elmondhatom, hogy képben vagyok nagyjából.
    Ítéletet mégsem mondok róla, hiszen elfogult vagyok (kicsit).
    Ha mégis mondanék ítéletet valamiről, amibe "még csak most kezdek bele" (hiszen Magyarországra a Naruto -ból valljuk be őszintén nem sok minden jött be hivatalosan) azt semmiképpen nem tenném offenzív módon.
    Elemezgetni azt, hogy mennyire nem valósághű, meg ilyenek??? Ennek semmi értelme... Az ember nem azért néz filmet, rajzfilmet, animét, játszik a WoW -al, stb. mert a valóságra vágyik, hanem mert el akar szakadni a valóságtól, nem?

    Az Anime meglehetősen kortalan műfaj, az, hogy az embernek van-e ideje rá, vagy sem, azt maga dönti el, nem határozza meg az ember kora. Én (Mi) egyszerűen azt választottuk, hogy nem nézzük a TV-t, hanem animét nézünk, ennyi.

    Ha kifejtitek az ízlésvilágotokat, és adtok egy esélyt, hogy növeljétek a látókörötöket, sokan vagyunk, akik remek ajánlásokkal tudunk szolgálni és garantált, hogy nem fogtok csalódni. :K

    +1-2 jótanács: Ne keverd össze az animét "minden mással" ez szentségtörés! (pl. az Avatar: Az Utolsó Léghajlító a határ valaki már ezt sem sorolja az animék közé!)
    A Pokémon viszont kőkemény anime, csak gyerekeknek szól (elsősorban).

    Tisztán rosszindulat: a Pokémon 800+ részéből hányat láttatok? (ebben nincsenek benne a filmek).

    [ Szerkesztve ]

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák