Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #12784 üzenetére

    Kezdjed a '95-össel, a 2.0-ból nekem egyelőre 20 perc elég volt, undorító a CGI, pedig szebbek a fények. Utána jöhet az Innocence, ez valamennyire folytatja az első moviet. Eztán reset minden, és elkezdheted a SAC sorozatokat, de egy csöppnyi összefüggést ne keress a filmekkel. :)

    Szerintem mindenképpen a filmekkel kezdjed, mert pl. a hangulat is teljesen elüt a sorozatokétól, és a végén meg azt mondod majd rá, hogy mi ez a +"%/+!"/, nem értesz semmit, wtf. :DDD Na jó, ez erős túlzás... de most na.

    szerk.: Ja igen, és Shippuuden-nel vársz 1-2 hónapot még, hogy ne kerülj ebbe a bizonyos várakozós helyzetbe... Nem gondolod, hogy ez egy kicsit... fölösleges? :D 1-2 év várakozás, de inkább 4-5 már talán reálisnak mondható. :DDD Lesz itt még pár száz epizód... (legalábbis én látok benne potenciált bőőőőven) Nyugodtan kezdjed el, néha vársz egy ~fél évet, és felhalmozódik egy sorozatnyi epizód, aztán élvezheted. Mintha "évadonként" néznéd fél évente...

    Az Osu!-t kösz, én is kihagyom. Egyik osztálytársam nyomult vele állandóan animáció órán, füléből jött a tömeg j-pop, nekem épp elég volt az is. :DDD

    #Psych0: Pedig tervezem, hogy majd megnézem a pitéket, úgyis most jött az újabb rész... az elsőből nagyon régen (höhö) láttam részleteket, nagyjából annyi jött le, hogy elmebeteg, gusztustalan szexuális poénokat halmoznak rakásra. Én ezeket nem diszkriminálom, ha elég vicces. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák