Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #12310 üzenetére

    Átkozottul nagy az arca valóban, de én ettől függetlenül bírom, annak ellenére is, hogy nem mindig értek egyet vele /akárcsak Puzsér Róberttel/.

    Jó pár videóját megnéztem már, a többség nagy részével egyet is értek, de ez a Mitsudomoe "kritika" (vélemény) valahogy tényleg nem igazán sikerült. Azt meg kell hagyni, elég elborult az ipse, jó párszor felnevettem a poénjain, az alapból gyengébb kivitelezésű sorozatok oltásánál a legtöbb szempontjára igazat is adok. Viszont a "Pantsudomoe" esetében csak egyszer sikerült elmosolyodni az ő általa produkált "poénokon". Egyrészt továbbra is unszimpatikus a direkt (?) debilis stílusa - szubjektív dolog, mindig is idegesített a hanglejtése -, másrészt a logikai bukfenceken kívül ha nem talál mást, olyan dolgokba kapaszkodik bele, hogy le tudja húzni a sorozatot, amikbe normális ember nem menne bele, hanem nézné és élvezné. Ellenben a sorozatbeli képsorok felidéztek jó sok dolgot, amiken ismételten jól elröhögtem magam. :))

    School Days-t láttad, nem? Nézd meg ezt. A vicc, hogy itt pl. teljesen igaza van.

    További videói, amikkel szimpatizálok:
    Highschool of the Dead - ez nagyon rossz. :DDD
    Freezing - beletapintott a lényegbe.
    11eyes - detto.
    Akikan - 8:20 után... úristen. :C
    Onegai Sensei - mély egyetértés.

    Csinál/t jó "kritikákat" azért...

    #viktor900: Én már csak azt nem értem, hogy ha ő az "animés példaképed", akkor hogy a jó életbe vagy még mindig ilyen lágyszívű az értékeléseidben?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák