Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz DrKapocs #164606 üzenetére

    Here WeGo?
    Magic Earth?

    Én meg vagyok elégedve a Sygic-el, szeretem hogy mutatja hogy minek a közelében járok ha úton vagyok és mutatja hogy van-e a közelemben benzinkút, bolt ahol lehet enni, inni, stb. (amit beállítottam hogy mutasson). Én a Maps-et utálom amiatt hogy a térképen számomra zavaró hogy nem a nyíl eleje hanem a inkább közepe a van ott "ahol vagy" ami talán jó ha az ember gyalogosan használja de kocsival navigálva engem zavar, hogy pl. a kocsi rég bent van a kereszteződésben mikor már fordulni kellett volna.. nem tudom jobban leírni de nem szeretem, Egerben jártamban jól megszivattam magam párszor a körforgalomban. A másik, hogy a sokadik telefonon játsza azt, hogy "fejjel lefele" navigál :D Olyan, mintha az észak-dél irányt felcserélné vagy fejjel lefele lenne a vagy "fordítva" lenne a nyíl a map-en de természetesen normálisan tartod a telefon.. előre mész és "visszafelé" haladsz a map-en.. :D Ezt sokszor "meggyógyítja" egy automatikus forgatás ki-bekapcsolás és|vagy egy iránytű kalibrálás.. de 10 percnél nem tart tovább. Viszont egyelőre úgy látom csak gyalogosan jön elő.. De nálam bejött a másik kettő is amit említettem fentebb, offline szerintem mindkettő nagyon jó de a Sygic a legjobb - számomra.

    [ Szerkesztve ]

  • efi99

    senior tag

    válasz DrKapocs #164606 üzenetére

    Azt azért ne felejtsük el, hogy a navi "jósága" nagyrészt a térképtől függ. Ezek közül több pl az Openstreetmap-et használja, amit nem profik készítenek és sztochasztikus, hogy mit mikor javítanak, ha változik valami. Nagyon jó viszont házszámozásban (már ahol van), mert muszáj beírni szerkesztéskor, míg a sokszor agyonajnározott Google map, vagy a TomTom a sarkokat tudja rendesen, közte meg általában "interpolál", így hajmeresztő dolgok jönnek ki.

    Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

Új hozzászólás Aktív témák