Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Abu85 #894 üzenetére

    "Enélkül ott vagyunk, ahol kép éve, hogy 10-15 wattra is kerülünk a limittől."
    Hú, ez lenne a nekem való kártya. ;] Halk, hűvös, nem boostol se fel se le, és túlméretezett hűtő/VRM a legkevésbé sem kihasználva rajta. :C

    (#900) players111: Én értem... Ha a 95 fokos targetes refit lehűtöd 55 fokra, akkor folyamatosan maxon fog boostolni, hiszen melegedhetne, jóval gyorsabb leszel a refinél. Csaképpen neked ilyet nem adhatnak el a a gyártók gyárilag, hiszen a nem-OC-s példányoknak olyan gyorsnak kell lenni, mint a refinek. Tehát lejjebb kell venni a "cél" hőmérsékletet, hogy ugyanúgy antiboostoljon, mint a refi, csak ne 95 fokon, hanem mondjuk 80-on. Ezt veszem ki Abu szavaiból.

    Ebből az következik, hogy az extrahűtősöket ugyanúgy be kell masszívan hűteni a target alá (ami ráadásul azokon kisebb lesz), ha ki akarod belőlük hozni a maximumot.

    (#902) Tirexi: Abu arra gondolt, hogy amíg nem 95 fok, addig ezerrel BOOST-olja magát, hiszen melegedhetne még, nincs elérve a limit. ;)

Új hozzászólás Aktív témák