Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz TTomax #7646 üzenetére

    Véletlen se zavarjon, hogy a GTX260 közel a duplája volt a G92-es 9800 GTX-nek, amiről korábban beszéltem. :W Kb stimmel a kép, amit linkeltem, olyan 20-30%-ot hozhatott a húzott 4850-hez képest.

    Igen, és még mindig inkább azt tartottam meg, mint a GTX260-at, azzal legalább 800Mhz-en frankón lehetett játszani mindenféle driveres gondok nélkül, igaz, még 10K-m is bukta a dolgot. Elég nagy lebőgés a GTX-nek.

    (#7647) hpeter10: Így könnyű "bosszút állni", hogy egy másik termékről beszél, mint amiről én. :U

    (#7648) Casanova*: Azért kis húzásra a refi GTX260-nak is megjött a hangja. :K Ráadásul a hátulján a fémlemezen szalonnát lehetett volna sütni. A 4890-el hűvösebb maradt a gép belseje azonos házban és szellőzéssel.
    Amúgy nagyon prímán összerakott kártya volt a 260-as, volt benne anyag bőven, sajnáltam megválni tőle. :( Sajnos a driver nem bírta a felhasználási szokásaim.

    (#7649) mlinus: Nekem a régi Radeon 9700 és a HD5850. Azokon játszottam a legjobbakat. De amúgy a 7970-et és 290-est is nagyon szerettem, de azok nem voltak meg olyan sokáig.

    (#7650) szunya1: Ja, csak kár, hogy Ttomax a saját kapujába lőtte. :C

    (#7654) gbors: Jó, hát a 4850 ref egy borzalom volt, és akkor finoman fogalmaztam, emlékszem én, nyugi. De voltak kitűnően megépített darabok, olyanokat kellett venni, és probléma megoldva. A 4870-en csak a VRM volt nagyon kicentizve, de amúgy jól működtek, volt akinek raktam össze gépet olyannal, és Furmark alatt sem nyúlt ki. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák