Új hozzászólás Aktív témák

  • Erunosta

    tag

    válasz lacus83 #47228 üzenetére

    Próbálok gamertől venni, aki első tulaj. Bár tudom, hogy mindenki azt hazudik a neten amit akar.
    Mind Sapphire Nitro mind pedig XFX GTS most 38-40k ami elvileg nem bányász kártya volt.
    Nekem most egy Club3D R9 280X van.
    R9 290X vagy 390X-et akartam, de abból csak MSI fér be a házamba. Azokon meg nagyon nem tetszik ez a külön fémlap hűtés vramokon, pláne hogy fele ram chippen csak félig-meddig van rajta.

    CPU-m egy i5-3470 és ami infót találtam, ehhez nem érdemes RX 580-nál jobb kártyát venni. Az én igényemhez bőven elég lenne amúgy is, 1920x1200 60Hz(FPS), nem AAA címekkel. Nálam csak Radeon jöhet szóba.

    Kíváncsiságból most visszaolvasgattam ezt a fórumot XFX-ről és elég vegyes amiket olvasok. Tuljadonosok java elégedett, persze ott is van akinél vmi baj volt a kártyával. Aztán ott vannak a "XFX-ek hullanak mint a legyek" kommentek. Az hogy melyik XFX azt ritkán írják. Ennek továbbra is mítosz szaga van.

    Írtam két Sapphire Nitro és két XFX GTS tulajnak, meglátjuk a beszélgetésből melyik kártyát éri megvenem.

Új hozzászólás Aktív témák