Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve198310

    őstag

    válasz katt777 #49893 üzenetére

    Én már régen meg tettem :P Még 2008 ban. Azóta van Intel gépeim. Ha addig nem volt elég fejlett ,hogy valamit tegyen az Intel ellen az AMD akkor most sem igen tud. Intel mindig egy lépéssel az AMD előtt van. :C

    Amikor elkészült az FX sorozat akkor volt úgy ,hogy megint meg lesem mit fejlődött. De mikor oda meri írni 4-6-8 mag 2-3-4 blokk rendes röhögö görcsöt kaptam. Ha jól át gondoltam kaptam egy 1-3-4 magos AMD procit mert a többi nem igen használható semmire de még annyira sem mint az Intel HT-j. Lehet valami haszna akad ezen azon területen de játék (single) alatt egy i3 is van olyan erőben mint egy FX.

    Na de ez nem ide tartozik. Mindenkinek szíve joga döntése mit vesz.

    Az első jobb karajom egy Sapphire HD4850 Vapor-x volt. Intel E8400 mellett amit 2009 karácsonyára szereztem be ( jó áron :D )

    Akkor intel ágon maradtam és maradtam az AMD karajok mellett is. Voltak Nvidia karajaim is de valami miatt mindig maradt az AMD. (Kölcsön karik voltak az NV-k)
    :R

    "Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

Új hozzászólás Aktív témák