Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Reggelt.

    Hát korán örültem, ti pedig korán gratuláltatok.. :(((

    5300-5380Mhz között simán bootol a rendszer, megy a tecső még Crysis3-at is rájuk indítottam, de egy szintetikus teszt sem megy végig. :(
    5200-5276Mhz között már lefut a Firestrike/2011, de elég felemás eredményeket adnak. Hol ennyi, hol annyi, megnéztem 1.55 / 1.575V-al is, ugyan az. Valami elfogy, még nem jöttem rá hogy micsoda.
    5000-5174Mhz között lefut minden, egyedül itt sikerült érdemi változást / javulásokat elérnem, ugye két nappal ezelőttig else tudtam indítani 5Ghz fölött.

    Ahogy magasabb órajeleknél, itt is játszottam az FSB/HT/NB trióval gondosan végigpróbálva mindent.
    Érdekesség, FSB+NB tunningal lement minden, eredményeket is hoztak viszont ha csak simán szorzóztam vagy befagytak, vagy hanyagolható eredmények születtek. :U
    Fesszel sem bántam csínyán, 1.525 / 1.575 között nézegettem az adott beállításokat, esetleg hoznak-e plussz physics pontokat, hát nem! :N Ez pedig baromi érdekes, mert 5Ghz alatt jószerivel mindig kisajtolható még némi teljesítmény egy kis extra fesz ráadásával.

    Mindegy, saláta.

    Vantage

    2011

    Firestrike

    Kb ez minden ami értékelhető.
    A Vantage nem nagy durranás, sőt.., 5Ghz-en jóval kevesebb fesszel csináltam már jobbat is (28.7k), 2011-ben először 9k Physics fölött :DD , Firestrikeban pedig kétszer is meglett a 10k Physics (Yllgrim ;]) , persze a 280x épp nem volt húzva egyiknél sem.

    Örülök is meg nem is, kitoltam még egy kicsit a határokat de nagyon úgy tűnik, hogy kb ez a vas vége, léghűtéssel legalábbis. Az 1.55V-os Vantage prociteszt alatt belenyalt a 75°C-ba.. ;]

    SA > @ll

    Jókis 8320as, most lenyugszom egy időre mert ma reggel kapott nagyokat a proci, a lelkét kitapostam.
    Yllgrim , vár rád egy 28k-s Vantage, 9k-s 2011 és egy 810+os Cinebench R15, a magam részéről teljesítettem a "feltételedet"..! :D (Persze majd ha kedved lesz megint tunningolni.. :R )

    Ui.: persze ha tudtok valami jó tippet azt illetően mit nem csináltam jól, szívesen megnézem újra ezeket az órajeleket!

    Szerk: most nézem csak, Firestrike shotot elbasztam, második ablakban nincs memória fül, nem fogom tudni listáztatni.. :W

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák