Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    válasz V/ #61864 üzenetére

    Egyetlen ami biztosan ajánlható az a combined shipping. ha teljesíted a feltételeket akkor biztos EO lesz a vége, és kereskedő nem bírálhat felül. Többször teszteltem, tényleg az AliE kezeli és nem kereskedő döntöget.
    Ez a 100%-os eddig!!!
    Másik biztos: Ali standart shipping és saver shipping ezek is jók, ezek nem extrán fizetősek. Igaz nekem pont volt rossz tapasztalatom amikor kereskedő felülbírált és kínai postával küldte. Kereskedő keze nincs megkötve.
    Bizonytalanabb módok: cainiao super economy, felülbírálhat, de ha boltot ismered akkor megbizhatóbb elkerülési opció és olcsón megúszod, és belga posta lesz a vége.
    Bizonytalanabb 2: egyszerre vásárolsz több boltból economy és globalt, NEM speciel line-t. EO lesz belőle, ez a trükk jól bevált, csak sajnos ritkán kereskedő kitalálja speciel line az jobb mód a küldésre és megszívom. 0,14USD-ért globált vettem mint módot, erre kereskedő speciel line-nal küldte ami ára 0,48 USD. és mikor írtam nem értette miért nem vagyok boldog hogy drágábbal küldi nekem ingyen! ha global lett volna akkor EO pakkba pakolódik kb nagyon jó eséllyel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák