Új hozzászólás Aktív témák

  • pappz1975

    újonc

    Sziasztok!

    Rendeltem egy terméket Aliexpressről.

    DHL szállította. Ma kaptam egy SMS-t amelyben értesítettek vámkezelési eljárásról. Hurrá! :(
    Nagy nehezen megtaláltam melyik megrendelésem akadt fenn.

    Többek között ezt kérik:
    "Devizautalás-, vagy megrendelés visszaigazolás, esetleg PayPal igazolás (melyből látható, hogy mennyit fizetett)"

    Na most Aliexpress-nél én nem tudom mi lenne erre a legjobb infó, tőlük ugyanis elektronikus számlát életben nem kaptam, vagy nem tudom hogy hol is kellene keresnem.
    Ha be megyek a My Orders-be, ott meg találom a rendelésem, ott az order details-ben némi plusz infó van a rendelésről de számla, vagy ami úgy néz ki az nincs.
    Ha kiválasztom lent a Financialt (az adott rendelésen részletein belül), ott az látszik mit fizettem érte dollárban.
    Ez elég ha elküldöm ennek a képernyő képét a DHL-nek? Vagy mit kellene és azt hol keressem?

    Várom a segítségetek, mert ha nem válaszolok gyorsan a "baráti" 5900 Ft+áfa eljárási díjon felül a kedves DHL még 4200 Ft+áfa raktározási díjat is felszámol.

    ui. ezen túl nem rendelek DHL-esen csomagot csak postán az olcsóbb jóval vámkezelésre, mint a kedves DHL. Pláne ha figyelembe vesszük hogy épp túl léptem az ÁFA kötelezettségi határértéket, így maga az eljárási díj drágább mint a termék... :(

    köszönettel:
    Papp Z.

Új hozzászólás Aktív témák