Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz Pxs #13573 üzenetére

    Alirol meg nem rendeltem telefont, de ezer mas webshopbol igen. EU-n kivulrol erkezo 22$ feletti termekre vamot es afat kell fizetni. Telefonokat 90%-ban megfogjak es kifizettetik a +30%-ot a vetelaron felul. Nagyjabol ket tucat telefont, tabletet rendeltem eddig, gariidon belul nem volt veluk gond vagy user error, pl leejtes miatt ment tonkre. Egy csomagombol idefele kiloptak a telefont, az macera volt, de vegul visszakaptam a penzt. Alapvetoen en pozitivan allok hozza a kulfoldi kutyu vasarlashoz, de mindenkepp bele kell kalkulalni a vetelarba az áfát is, hogy ne legyen meglepi. Ezen kívül hallomasbol tudom, hogy a garancia azert nem mindig egyszeru. Visszakuldes alap ilyenkor, amig kier, megszerelik, visszajon siman eltelhet 2-3 honap :U

    Illetve sok olyan kutyuvel talalkoztam, aminek azert nem fog kifogastalan a minosege. Az elephone telo pl. kifejezetten ergya volt, rettenet bugos software-el :( de anno a star-ok se voltak tul jok, a dogee kutyuk kozott is rettenet nagy a szoras. Ha ujra kintrol rendelnek telot, akkor xiaomi, lenovo es hasonlo nagy markak kozul valasztanek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák