Új hozzászólás Aktív témák

  • Silentfrog

    Topikgazda

    válasz mdk01 #14243 üzenetére

    ]Semmi gond értettem! :)

    Nem eszik meg a Echenodorus-t, elsőnek,hogy belekerült a medencébe akkor a friss hajtásokat megcsipkedték,de 2-3 naponta kapnak apróra vágott salátát forrázva és úgy néz ki elég nekik,azóta nem bántják. :)

    Szűrő...

    Sajnos nem vagyok informatikus,fodrász vagyok így nem igazán tudok honlapot készíteni .

    Elég szomorú, hogy trükköznek a gyártók a vízmozgatással. Egy dolog, hogy a kisebb gyártók így akarják eladni a terméküket de a nagyok is? :(((
    Volt nemrég egy eladó Serafil 1300-as ami ugyebár 1300l/h vízmozgatást ír. Mielőtt megvettem volna kértem,hogy mérjen már egyet az eladó 900l/h volt teljesen kitisztított állapotban. 400l hátránnyal indít.
    Mennyi lesz 1-2-3 hónap múlva? 350? :W

    Biztos láttad,hogy az akvaristán van egy szűrő ajánló amibe leírhatja a fórumozó az árat amennyiért vette az ár értéket,előnyöket ,hátrányokat szubjektíven.
    Ez nagyon jó,talán ezt lehetett volna kibővíteni egy üres,tiszta állapotú mért vízforgatással. Ez azért egy támpont lenne....

    Igazából nem tudom milyen a tesztcsík,ismerős vette,ilyen a doboza,ha ez segít. /nem az én tesztcsíkom van a képen./

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák