Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz dave93 #500 üzenetére

    Digitall.hu e-bolt:Csatlakozom. A boltot nem lehet elérni, a szállítási információk (ha vannak) megbízhatatlanok, visszahívás kérésnek csak elvétve tesznek eleget, majd amikor ők ígérik a szállítási információt és nem adják meg, azzal védekeznek, hogy "az én fejem nem káptalan". :W Aztán törlik a megrendelt arút a kínálatból is, de még ekkor sem vallják be, hogy nem tudják beszerezni, erre törlöm a megrendelést, amire nekem is annyit íírnak, hogy "Töröltük.", majd egy nap múlva hívnak, hogy bizonytalan a termék érkezése !!!! :W , mondom, hogy de hát törölték a rendelést, vagy nem? Mire kiderült, hogy nem tudnak a törlésről, így szóban megerősítem, remélem, most már törölve van. :W Legszebb az egészben, hogy az eset után az argep.hu törölte az érékelést az oldaláról, mondván: nem ért kár mert törölték a rendelést. :F Felmerül, miután mindkét boltnak láthatóan van német kapcsolata, van-e köztük kapcsolat???? Meg, ahogy látom, másnak is van baja a bolttal, tessék csak olvasni a többi Árgépes értékelést! Sajnos úgy tűnik, ma Magyarországon bárki bármit megengedhet magának és még nekik áll feljebb. :W :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák