Új hozzászólás Aktív témák

  • dave93

    őstag

    Digitall.hu

    Senkinek sem ajánlom, inkorrekt cég, mindenki kerülje.
    Megrendeltem egy iPod touch 2g tokot, 10 napos szállítási határidővel. Eltelt a 10 nap , se egy E-mail se egy telefon, hogy megjött vagy, hogy esetleg késik. Küldtem egy E-mailt nekik, semmi. Telefonszámuk sincsen, csak visszahívást lehet kérni. Kértem visszahívást, semmi. Aztán küldtem még egy E-mailt, erre jött pár nap után válasz, hogy türelem, jön. Eltelt még 10 nap. A helyzet ugyan ez. Még értesíteni sem képesek, hogy nem jött meg. Megint küldtem E-mailt amire megint pár nap múlva jött a válasz: 10 napon belül tuti érkezik. Itt már kezdett betelni a pohár, de mivel sehol máshol nem láttam ilyen tokot ilyen áron vártam.
    Tegnap előtt volt 38 napja leadva a rendelés és még mindig semmi. Elegem lett, bementem egy másik boltba vettem egy jobb, de jóval drágább tokot ami volt raktáron. Természetesen írtam a Digitall.hu-nak, hogy ezt ők sem gondolják komolyan, köszönöm de lemondom a rendelést, nem tudok tovább várni.
    Nos ilyenkor az ember szerény véleményem szerint elvár egy olyan választ,hogy elnézést vagy ne haragudjon, de rajtunk kívülálló okok miatt, stb.
    Erre mai napon ennyit írtak: A rendelését töröltem.
    :(
    Szerintem elég "paraszt" válasz volt egy cégtől.
    Megbízhatatlan cég, eszetekbe ne jusson venni bármit is, legalább is rendelésre. Persze lehet valakinek jó tapasztalatai vannak, nekem csak negatív.

Új hozzászólás Aktív témák