Új hozzászólás Aktív témák

  • clyvejhamma

    aktív tag

    Nálam megdöbbentően pontos és jó a követés (eddig csak oculus címekkel próbálva). Elöl két érzékelő. Amikor háttal voltam a szenzoroknak, akkor persze volt defekt, az egyik kontroller megfagyott egy pillanatra a levegőben, de egyébként tökéletes a követés. Semmi csúszás, semmi kihagyás.

    Gondoltam én is, hogy az egyik szenzort majd hátra rakom, de ezek után nem fogom, nekem tökéletesen elég a standing 200-250 fok körüli mozgástér. Ki akartam rakni a kanapét is a szobából, hogy nagyobb helyem legyen, de rájöttem, hogy marha praktikus, hogy amikor visszatolatok a kezdő helyre, akkor érzem a lábammal, hogy hol van a kanapé. Tudom, hogy hol vagyok a szobában! Ráadásul kb. 1 óra tácskodás után jól esett leülni! :))

    Superhot VR hihetetlen jó, D&B is jópofa, minőségi, annyi volt vele a gondom, hogy nehezen tudtam csatlakozni játékhoz. A Medium és a Quill pedig egészen elképesztő, 3D grafikus szemmel lenyűgöző, hogy milyen pontosak és intuitívak ezek a progik!

    Tényleg rengeteget hozzáad az élményhez. Gyakorlatilag csak ezzel lesz igazi VR a VR!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák