Új hozzászólás Aktív témák

  • rossitibi

    tag

    válasz kazmerr #19188 üzenetére

    "mert ha pl egy gearvr-t vitt haza, azon tényleg nem sok minden van, ami sokáig leköt egy gyereket"

    Most már nagyon kíváncsi lettem! Én egyszer belenéztem egy psvr-be,demó ment rajta,egy ember pörgetett valami botot aminek égtek a végei. Le is vettem 1 percen belül mert nagyon rossz érzés volt,ezenkívül nem volt semmilyen VR élménye az egésznek.Aztán egy ismerősöm tavaly a fejemre rakott egy Gear Vr-t és majdnem seggre ültem a látványtól! Ő is csak demo-kat mutogatott,azok nagyon ütöttek,meg egy egyszerű játékot ami látványban elég gagyi volt,viszont az élmény ott is tetszett! Azóta nyomozgattam mit is kéne vennem,egyenlőre a Quest ami nagyon érdekel.Szerintetek sokkal jobb lesz mint a gear? Úgy értem ha attól seggre ültem akkor az új kütyük biztos hogy bejönnek majd? Pl egy mostani rift vagy egy go sokkal jobb mint a gear? Nekem pl főképp mozizáshoz kellene,az nagyon tetszett,főleg a holdon :) meg persze ha lesz rá valami nekem való játék,jó kis grafikával akkor azt is nyomnám szívesen. Űrsétákra mennék,meg olyan helyekre ahova az ember amúgy nem juthatna el :D Filmeket nézni hosszútávon nem gáz,nem rontja el a szemem? Ritkábban játszanék,de ha igen akkor minőségivel szeretnék! Ezek a nagyon gyerek labdázgatós céllövöldés dolgok nem fognak meg.Mi a véleményetek? Milyen irányba induljak? Azt is olvastam hogy a questnek már ps 3 szintű grafikája lesz. Erről mit gondoltok?
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák