Új hozzászólás Aktív témák

  • klykkly

    tag

    válasz Dyingsoul #17446 üzenetére

    :)

    Csúcstechnika ide vagy oda a vive-el vannak gondok. PL kontorller szintem is.

    van némi tapasztalatom ez ügyben is. szintén másik fórumról idézem magam:

    "
    a gond az “ismert” nem kattint a touchpad probléma nálam két hét után előjött az egyik kontrolleren és a másiknál már kezd néha szarakondni.
    Érdekelne hogy másnál is hasonló gondok vannak a kontrollerrel?
    MI csináltatok vele? vannak youtube videók a fix ről de akkor bukó a gari.
    Elszomorító hogy a HTC kb sz@rik a problémára és az új 2018 jelzésű kontrollere is ugyanazzal a tervezési hibával kerül forgalomba.
    nem is értem a nép lázad és senki semmit nem tesz.
    "

    kérdezték miért nem vittem vissza garba?
    válasz:
    "
    Azért mert nem tudnak vele érdemben semmit sem csinálni csak cserélni és a procedúra kb 4 hét. Addig nem tudom használni a VIVE-t. Ráadásul az egész pakkot vinni kell nem csak a kontrollert. Legjobb az egészben hogy néha kattan azért így nagy valószínűséggel visszakapom a javítatlan kontrollert hogy nem tapasztalták a hibát. A cuccnak nem hinném hogy jó tesz hogy szállítgatom és kitudja, ki hogy bánik vele a szerviz idő alatt. Ráadásul kb 20000 be kerül egy autóval beviszem BP-re. És ezt kétszer kell mert el is kell hozni.
    Ha mégis kicserélik újra a kontrollert akkor is pár hét múlva kezdődik előlről a történet.

    Ezeket együttvéve ,ez a garancia dolog mélyvíz… igazából magam fogom megcsinálni már eldöntöttem csak érdekel más mire jutott ezzel?
    "

    azóta megjavítottam :)

    olvasnivaló a témához: [link]

    commentek itt: [link]

    sajnos vannak gondok a vive el. Mindezek ellenére még a vive-et tartom a legjobbnak az összes hibája ellenére. És nem bántam meg hogy beruháztam rá. Mostani tudásommal is megtenném újra.
    mert amit nyújtani tud az fergeteges.......soha többé nem fogok monitoron játszani ez biztos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák