Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dwiki

    senior tag

    válasz biker #1331 üzenetére

    No ez egy korrekt válasz volt ::) ...
    Leírtád nagyjából az előnyöket, hátrányokból is említettél azért...
    Van igazság amit írsz abban, az tény...

    Ilyen photoshopos problémával én nem találkoztam, bár viszonylag ritkán van ilyen feladat (hogy sok kép egyidejû átméretezése actionscriptel). Bár csináltam már ilyet.


    De azért hogy kicsit kontrázzak, OsX-nél :) nekem pl indesignot és illustratort is nem tom miért elsőre áltban nem indítja el, csak annyit csál hogy beragad töltéskor... Ha megnyitom a force Quit.. ablakot, ott látom is pirossal. Ott kilövöm, mégegyszer indítom már jó lesz. Namost ez nem egy halálos probléma (bár kicsit idegestő) de egy kezdő azért gondban lenne, mivel azt se tudja mi az a force quit....

    De összeségében kezdőnek valóban talán könnyebben átlátható mac oprendszer, nem kell ezer plusz progit felrakni, az alap filekezelés is sokkal jobb mint az explorer (más kérdés minden kicsit is hozzáértő TC-t használ windoowson.) Szóval tény hogy vannak előnyei az OsX-nek, van nagyon sok jó dolog benne. És a z Xp-t igencsak meg kell támogatni jópár progival hogy használható legyen. Ezek nagy része viszont ingyenes vagy shareware.

    Meg azt se felejtsük el hogy Pc-re azért a linux is ott van. (jó powerpc-re is lehet linuxot rakni, de én olyannal még nem találkoztam...) Egyre könnyebb telepíteni (ó mondjuk nem Debianra gondolok, bár már az se akkkor ördöngôsség), és ha egyszer valaki jól beállítja, akkor az is rendszer marad jó darabig....

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés