Új hozzászólás Aktív témák

  • jarlax

    tag

    Sziasztok! Még elég új vagyok ebben a sim-es témában, (bár több mint 20 éve volt már ffb-s kormányom kb 2 évig, de utána tavaly decemberig semmi), és mostanában kezdtem magamat újra belevetni a szimulátorok világában (ACC, Raceroom, WRC). Tavaly hirtelen felindulásból vettem egy T300-as kormányt pedállal, és ezt most szeretném egy DD-re cserélni. Most olvastam vissza kommentekben, hogy volt nagy BF-s akció (bár rengeteg negatív dolgot is olvastam), amiről sikeresen lemaradtam, és most szeretnék venni egy szettet. Kinéztem több variációt is, de nem világos pár dolog számomra (lehet túl öreg vagyok már), ezért kérem a segítségeteket. Pld ez a szett a Fana oldalán CSL DD Ready2Race F1 Esports Bundle for PC 550 euro, viszont ha berakom a kosárba és mindent beállítva a checkout csak 480 euro. Viszont egy másik csomagnál CSL DD Ready2Race GT Alcantara Bundle 480 euró, kosár chekout, szállítási cím megadva, 519 euro. Ez mitől lehet? A másik kérdésem, olvastam itt a QR1 és QR2 körüli anomáliákat, ezek a szettek alap állapotban tartalmazzák a QR1-et mindkét oldalon? Mert számomra ez nem teljesen egyértelmű. Később persze lecserlném QR2-re, de kezdésnek elég az 1-es is gondolom.
    Előre is kösz a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák