Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Shad0w #4413 üzenetére

    Köszi, ez a dead zone megoldotta azt a problémát, hogy ha nem nyomom a gázt, akkor legalább nem megy az autó. :)

    Viszont feltettem az rFactort, és annál is az a probléma, hogy kicsit nyomom, maxon megy, és ez már a 3. játék, ami így reagál. Ja, az rFactor az meg nem ismeri fel a féket, szóval csak gázt tudok adni maxon.A beállításoknál megnyomom a gázt, teljesen kivillan pirossal a jelképe (gondolom folyamatosan kellene, mint ahogy a kormány jelképe is folyamatosan villan ki amikor tekerem), ha a féket nyomom nem is reagál rá :F

    Amit még csináltam, hogy feltettem a kormány eredeti CD driverét, hátha a régebbivel megy, de ez sem segített, ugyanaz maradt a probléma, mint a legfrissebb internetes letöltöttel.

    Lehet jobban jártam volna egy Logitech Formula Force EX-el, de a Logitechtől meg már irtózom, mert minden Logi cucc amit vettem az sz@r volt alapból, vagy fél év alatt megadta magát.Ezért lett Saitek, de már nem tudom mit tudnék csinálni ezzel. Ha nem lenne új rendszerem újratenném az XP-t, de így nem sok értelme van, hiszen új.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák