Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz venember83 #178431 üzenetére

    ...pont ezen gondolkoztam, hogy olaszok alig mennek pl-be... hirtelen Balotelli jut csak eszembe, aki pl-ben járt, de ő is kb 10 éve :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #178431 üzenetére

    Na most lehet nem erre számítanál tőlem, de egy Arsenalban még meg is nézném 40-ért, ott azért van még hely szélsőnek, persze tudom Conte a nagy szerelmese így oda valószínűbb.
    Persze fájna... ... de neki még egy sérülés és lehet kicsekkol, és a rendszer sem fekszik neki, Mou sok védekező feladatot is szán neki nem lehet klasszikus szélső támadó, még Gini labdacipelő munkaköre is rá van tolva és láthatóan szenved vele, na meg semmit nem fújnak neki már tényleg látványosan. Amit egy Pellegrini ellen 5/4x fújnak az Zaninak 5/1.
    Szóval így nehéz felhoznia magát.

    Ettől függetlenül meglepne ha nem maradna nyárig, én ezt egy előkészítő tárgyalásnak gondolom. Aztán ha beindulna tavasszal, akkor elé lehet tenni a kívánt 4-4,5 milliós új szerződést.
    Ha meg elmegy simán elhozzák Mounak Zahát ingyen ebbe a labdacipelő futó szerepkörbe és ha sikerült eladni a sallangot végül olyan 60-70 milla körül lehetne nyáron igazolni.
    Valljuk be 3 védővel lyukas poszt a belső védő nálunk a csak 4 fővel és kéne még középpályás, Aouar és Frattesi együtt is elférnének még akkor is ha visszatér Gini, na meg kell egy jobb bekk is. Szóval Zani eladása nyáron nyitna olyan mozgásteret amivel talán többet nyerhet a csapat kevesebb rizikóval és Zaninak is lehet jól jönne a váltás.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák