Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz paatrick #149398 üzenetére

    a németek ellen szabályos kapura lövésük 1db nem volt :D és ez a német védelem már közel nem a 2014-es, amikor 4 emberből állt, közöttük Lahm+Boateng, 1 sorral előbb meg Schweinsteiger... a franciák gólját is a németek hozták össze... lényegében a 2 kapura lövésükből 1 gól lett, ami nem rossz hatékonyság, csak ez rossz kapura történt :DDD ...nem mondom, hogy a tini nindzsa teknőc nem forgatta be rendesen a német védőket, de egyszerűen képtelen volt "nem lesről" megindulni... egyszerűen van akinek érzéke van ahhoz, hogy ugorjon ki szabályosan, más meg nem tudja elkapni az ütemet... Mbappe tegnap nem tudta...

    kíváncsi vagyok, mit fognak játszani ezek a portugálokkal, valamint ellenünk is: szerintem az ex-reálos Pepe-n rendre fel fognak akadni... komolyan, mióta az az ember elment a realból, mintha fejben rendbe jött volna :DDD ott csomószor egy türhő volt, azóta meg amikor láttam, tisztán és szépen játszott... oktatta a focit 38 évesen... lehet a realban megzavarodnak a védők? Ramos is egy patkány, de róla szerintem nem fogjuk megtudni, mit mutatna máshol, mert annyira az élete az a csapat (emiatt lehet csak kb becsülni)

    na, mindenesetre a németek és a franciák közel nem azt mutatták, amit elvártam volna... ment a német pressing ezerrel, franciáktól Mbappe trükközött szépeket, de pl a Benzines úgy el volt veszve, hogy a lesgólt leszámítva tán nem is volt nála a labda... normális helyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani, pedig elvártam volna, hogy legyen vagy 1 tucat kapura lövés :K németek kapcsán azt éreztem, mint év elején a 'poolnál: oké, hogy megy a pressing, a dominancia, a meccsben van csomó hosszabb időszak, amikor oda-vissza körbepasszoljuk az ellenfél 16-osát, de képtelen bárki is helyzetet kialakítani, a végeredmény meg 1 kapura tartó lövés és 0 gól... (az ellenfél meg bemákol egyet a semmiből)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák