Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forceberg

    veterán

    válasz sh4d0w #130248 üzenetére

    A baj ott van, hogy gondolom a legtöbbnek nem olyan a szerződése, mint Szerhíjnek, hogy akkor ugrik, ha van csoportkör. Legalábbis róla ezt terjesztik, hogy aztán ez is igaz-e? Azért vannak kételyeim...

    http://www.flickr.com/photos/4ceberg

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz sh4d0w #130248 üzenetére

    Ha már az ilyen Felcsút, Kisvárda, Mezőkövesd, Paks szintű, és "hatalmas" szurkolói bázisú csapatokat nem lehet sehogy se kigolyózni az "élvonalból", akkor legalább jönne fel mellé pár patinásabb klub, ahol érdekel is párszáznál több embert a foci. Mint pl. Győr, Nyíregyháza, Békéscsaba, Vasas, Szeged, Szolnok, meg persze a NagyHALI. ;]

    Én ilyen szemszögből nézem. :U Szerintem jót tenne az NBI-nek. De persze másban is lehetne/kellene változtatni.

    Ja igen, idén jár le az emelesz nagy 10 éves terve, amiben - többek közt - átlag tízezres nézőszámot vízionáltak az élvonalban. Hogyan is állunk ezzel, kedves pogácsa zabáló idióták? :((( Ja, megvan a 10.000, csak az összes meccsen együtt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

  • Peterhappy

    őstag

    válasz sh4d0w #130248 üzenetére

    A 12 csapattal egyetértek. Végre legalább a színvonal tűrhető (jó, nincs magasan az ingerküszöb).
    Ha a plusz négy csapatot pl. a Győr, a Nyíregyháza, Békéscsaba, Szombathely adná, oké, mert legalább "tömegeket" vonzana. Ehelyett lenne még egy vagy két budapesti csapat és még legalább egy "Kisvárda" (természetesen minden tiszteletem a topic kisvárdai szurkolóké).

    Ja és plusz négy csapat = plusz négy csapatnyi ingyenélő magyar "tehetség" és tucatlégiós. :(((

    Én inkább az osztályozókat hoznám vissza, a 9-10. helyezettek játszanak pl. az NB2 3-4. helyezettjével.
    A lebonyolítás meg 2*11 meccs, majd alsó-felsőházi rájátszással további 2*5 meccs.
    Szerintem.

    A kupában én az elődöntőknél már oda-visszavágós rendszert alkalmaznék, de tény, hogy a klasszikus kupa az egy-egy meccses párharcokból áll.

    A fizetési sapka kapcsán állítólag épp Vidi szurkolói fórumon hangzott el a "bevétel 70%-a" . Hogy ez mennyire igaz, nem tudom. A gond alapvetően az, hogy szinte minden csapatnál az egyesület adja a játékos fizetésének egy részét és a szponzorok folyósítják a másik részét. (lásd még "arculati pénzek" szakzsargon).
    Szóval igen, ezzel adnának a szarnak egy pofont. Illetve ha jól tudom, nálunk tisztán, 100%-ban a klub utal, szóval ezzel épp minket szívatnának.
    (és nem, nem bilibe lóg a kezem szituról beszélünk, valóban direkt utalás van, ebben 99%-ig biztos vagyok)

Új hozzászólás Aktív témák