Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Milan pls, bírd kivédekezni sőt rúgjatok még egy gólt kontrából...
    Olyan jó lenne.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kecskepásztorok örvendjetek, lefialt a goat! :D
    Csak fél szemmel vagyok rajta (tv), mert a Milant nézem (pc stream), de arra felkaptam a fejem hogy szerzett egy labdát is a saját téglalap környékén. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #155985 üzenetére

    Hatalmas...
    Én bírom őket, de most nem tudom mire veri magát ilyen színpadias gesztusokkal Simeone.
    A tizi is Benny Hill show volt.
    -------- más --------
    Már meg nem mondom honnan indult, de felröppent egy téma, hogy érdemes nézni Grealisht, főleg ha top csapatba kerül, mert új Totti utánérzés stb...
    Kezdjük ott, hogy nagyon szimpi srác, el is mondta hogy mit gondol erről, abszolút normális arc akit természetesen szívesen látnék bordó sárgában amire nincs esély, de na.
    Szóval centire kilóra azonosak, hasonló az alkat, meg kicsit hasonlóan mozog pl ha a melegítést nézem, kétlábas is, szóval ja, nézegetem és igen, van hasonlóság.
    De nem az a szint, viszont egy 'Totti light' még lehetne, főleg egy szabadabb szerepkörben egy egyéni szintlépés után és itt nem gólok számára gondolok, mert Totti esetében is aki csak a gólokig jut el annak fingja nincs róla, mert olyan mintha egy 3 órás filmnek csak a fancy trailerét néznéd meg 3 percben, ja és persze nem keverem ide az ikonként való említést, romantikát stb, mert az már offos neki.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Dottore Chiello ahogy 37 évesen öklét rázva örül a nagy blokkjának. :D
    Tuchel jegyzetelt pragmatikus ósdi szar olasz fociból? ;)
    Grat Juve, ez férfimunka volt.

    Bravo Benfica! :C

    Tibiajax: Nem utálom, csak ez nem a Barcelona, ez egy a hagyományait telefosó klub lett ami semmiben sem több mint senkinél, főleg a retardált inkompetens vezetősége miatt az elmúlt évekből. Lehet elmaradni eredményben de legalább maradna identitás...
    Memphist pl nagyon kedvelem a mostani keretből.
    Amúgy meg egyszerűen csak tetszett ahogy egy hozzájuk képest hüvelykmatyi Benfica tűzzel, élvezettel és eredménnyel játszott.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #156065 üzenetére

    utóirat a fentihez:
    Van még remény, ha sikerül csapattá kovácsolni a saját neveléseket.
    Talán kell most ez az átmenet, és közel sem biztos hogy végül Koeman kezei alatt fog kiforrni a dolog...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156068 üzenetére

    A Napoli Spallettivel, ahogy az Inter anno Contéval bőven nem volt "modern".
    Naluk valóban modernebb még Inzaghi is, vagyis fogalmazzunk úgy, hogy nem rúgja szét a San Siro berendezését ha véletlen valaki 5 méterrel tovább mozgott mint ahogy ő megrajzolta. :D
    Egy WBA-t meg ne hasonlítsunk már... :DDD
    Btw lebőgés? Pont az Inter és a Milan nem tudta hozni... Vagy a Rómára gondolsz?
    Di Francesco elég modern felfogású volt és most számkivetett. De Zerbi pedig kérdés tudja-e ugródeszkaként használni a Sahtart, ahogy Fonseca is tudta csak a modern felfogásban nem tudott megújulni újabb lépcsőfokra kapaszkodni és most Paratici megvétózta a Spursös szerződését is.
    Szerintem ne emeljük mindenáron a pragmatikus múltszázadi foci fölé a punditok szájtépésének alanyait.
    Vagy ha elemzünk akkor tegyük alaposan, pl Mou kapcsán is, aki szintén változott, mégis az a kedvencem hogy csak a mainstream visszacsatolás jön, mintha megvennéd a NatGeo magazint, mégis a blikk természet rovatából kommunikálnál.

    Kérdés Tuchel mennyire sokszínű és kreatív ha váltani kell, mert azok után hogy a múlt szezonban Pep feljegyzéseire pisilt, most úgy fest megakadt.
    Aztán lehet csak a csodálatos raumdeuter Werner kell vissza és minden oké. :D

    ps. Egy 4-4-2-ben is lehet fantázia, mert olyat rég láttam hogy csak az rajzolódik ki. :)
    Szerintem ennél sokkal fontosabb a kerethez, posztokhoz és képességekhez megtalálni a rendszert és működésre bírni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #156077 üzenetére

    "középre kéne egy szuper irányító, xavi utód"
    Padra nem kéne egy ilyen original® Xavi™ esetleg?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Jól lő az Uzi! :D
    Reméljük van még a tárban.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Phoen|x #156126 üzenetére

    Állj, te ezt nem tudtad?

    ;] :DDD

    Mondjuk csak jobb lehet mint a többi tornából felmentett kibic, akik a labdának csókolomot köszönnek. Mondjuk szívesen betenném őket belső középpályára, alkalmazza a bölcsességét és egyből kiderül hogy szakértő vagy simán csak értő, vagy legalább, hogy van-e érzéke a sport műveléséhez vagy csak ilyen izéke aki szeret dumálgatni és játszani az agyát...
    Neville is lehet hülye, de többnyire inkább csak a stílusa és a részrehajlása lehet problémás, a focihoz van egy kevés köze.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156075 üzenetére

    Hallegri Solo: You've never heard of the Millennium Falcon?
    Old Lady Kenobi: No. Should I have?
    HS: It's the ship that made the Kessel Run in less than twelve parsecs. I've outrun Imperial starships, not the local bulk-cruisers, mind you. I'm talking about the big "Champions League" ships now. She's fast enough for you, "old lady". What's the cargo?
    Old Lady: Only passengers. Myself, the Chiesa boy, and "twenty-"two droids, and no questions asked on "calciopoli".
    HS: What is it, some kind of local trouble?
    Old Lady: Let's just say we'd like to avoid any Imperial "UEFA" entanglements.
    HS : Well that's the real trick, isn't it? And it's gonna cost you extra. Ten thousand, all in advance.
    Agnelluke Skywalker: Ten thousand!? We could almost buy our own "trophy" for that!
    HS: But who's gonna fly it, kid? You?
    AS: You bet I could! I'm not such a bad "coach" myself. C'mon, we don't have to sit here and...
    Old Lady: We'll pay you two thousand now, plus fifteen when we reach the "knockout phase".
    HS: Seventeen? Okay, you guys got yourselves a "leader". We'll be ready when you are. Docking Bay "1897".

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156130 üzenetére

    :D
    Köszi hogy lefordítottad :R :DDD , de lenne pár kérdésem még...
    Ha a helyzet úgy kívánja színlelnie is kell?
    A csúcs előtt mindig lelankad ahogy BL-ben is?
    :))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #156156 üzenetére

    Akartam írni hogy most tessék szidni Dzekot.
    Klasszis a pali.
    Nálunk már megfáradt a történet, lehet Mounál újra került volna fűszer a kapcsolatba, de van az a pont, kor és fizetési igény amikor el kell engedni.

    szerk. Inzaghi pedig pont annyi szabdságot adott az Inter játékához amit Conte már nem akart vagyis nem szeret. A többi szinte azonos, ha a folytatólagosságot nézzük a lehető legjobb választás volt Conte után.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #156158 üzenetére

    Dzekonak lesznek homály meccsei, a legjobb szezonjában is volt.
    Nem tudom most hogy lövi az xg-jét, de szerintem felül, mert érzésre ha így használta volna ki a helyzeteit akkor a gólkirályi évében nem 29 hanem 40 gólt lőtt volna az fix.

    Múltkor írtam, hogy "Simán el tudom képzelni Lautarot egy Correa szerepben miközben Dzeko visszalép labdáért ő szabadon mozoghat el róla, Dzeko emberének helyét támadva 3-5-2/3-5-1-1-ben." Na Inzaghi jól használja, ha embereznek rajta akkor azért tud hasznos lenni, ha nem embereznek akkor pedig azért, és ahogy nézem ezt az átállást úgy begyakorolták, hogy szerintem ha meglátják Dzekot a kantinban sorban állni és valaki szorosan áll mögötte akkor már futnak be mögé a szabad asztalhoz. :DDD

    Egy problémája lehet, ha sokat kérnek tőle, mert már ebben a kevesebb mint egy félidőben láthatóan kezdett fáradni. Inzaghinak pont így el kell majd találnia mindig az ő idejét.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #156183 üzenetére

    Sinisa :C :R
    Acerbi nagyon buta. :DDD Végig darálták a bolognai húst, aztán csodálkoznak, ha jön hozzá a sárgarépa, meg a jó érett piros paradicsom.
    Reina itt potyázik, ellenünk meg a ficakból is kikapja, hát ez ilyen...
    Jó meccs volt. ;] :D

    Peterhappy: Mehet. Kültéri pályát továbbra is tudok de csak hétköznap.
    --------
    Totti pedig 27-én volt 45 és még mindig nagyon érzi ha a kispályás és jótékonysági tornákat nézi valaki akkor láthatja és a body is rendben van, jól tartja Ilary :D . Mint a jó bor... Form is temporary, class is permanent.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Zani 10 ezer € büntit kapott a nemes gesztusáért amit a fújoló és beszólogató lacika szurkolók felé mutatott. Előzménye is volt, a városban feliratokon drapikon meccseken pedig skandálva gyalázták amikor a másik térde is off lett, az anyját qrvázták a gyerekét pedig egy zabigyerek zabigyerekének nevezték.
    Most Acerbi is bemutatott, várom a fejleményeket...

    ps. Mancini szöv kap is véleményezte Zani esetét, de neki is szelektív a memóriája, mert róla is van fotó ahogy bemutat az öltözőbe menet.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Peterhappy #156201 üzenetére

    Csütörtök este fél 7-től 8-ig, de lehet meg tudom dumálni hogy fél 9-ig legyen max...
    Nekem műfű fű okés, terem off.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156269 üzenetére

    Azért ne mossunk össze mindent, PL, UEFA, FIFA és egy elnök.
    Értem, kicsit gondolom nekem is szól, mert én foglaltam állást egyértelműen az SL kezdeti böszmeségei ellen, de ne felejtsd el, hogy az UEFA/FIFA mellett eközben nem foglaltam állást.
    A balos rész külön sértő... :D ... már az is hogy a kultúr szócska elé került. ;] :))
    Egyszer írtam idegből az FFP miatt, hogy inkább tényleg venné meg a Rómát Bin Salman Pallottáéktól mert anno erről is volt szó, de soha nem tudnék azonosulni ezzel, hiába lehetne kirakatcsapat meg tuti lenne stadion mellé felhőkarcoló szettben 8db.

    De amúgy ez is én voltam és baski nem gondoltam volna hogy bejön :DDD : "Azért kíváncsi lennék a 12 vezető arcára, ha mondjuk hirtelen megjelenne még 6-8 pénzes csapat, valahogy már látom magam előtt ahogy fújolnak rájuk, hogy a bizalom körébe nem vesznek ám be akárkit csak mert gazdag. :D Onnantól meg is alakulhatna a szupiliga, csak onnantól pl egy Bin Salman FC lenne a nézők kedvence mert megveszi kilóra a legjobbjaikat és a sok újhullámos néző közül senki nem lenne kíváncsi arra ahogy a külön homokozóban Milner és Casemiro huszonharmadjára is egymásba szállnak vagy ahogy a számkivetett Pjanic számonkéri a 42 éves Ibrát... :DDD De örüljenek neki, hogy a covid veszteségei ofkorsz után pénzt csorgatott azzal, hogy megvett mindenkit."
    ----
    Psszt, Tibi, az Újkecölt lécci a nevem mellé, mert a 99'-es 'kecöl - Róma akkora hatással volt rám, hogy na azóta vagyok már amúgy szurkoló...

    :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156292 üzenetére

    Felőlem lehet a 'kecöl is nagy klub csak valami gazdasági alapja is legyen.
    Legyen nyitva a lehetőség kapuja bárki előtt, rakhasson pénzt a csapatába de azért hogy az piaci alapon is visszatermelje a nagy részét utána, és nem mindig saját vagyonból igazolni, miközben akár szurkolók sem kellenek a stadionba.

    Én adom amit Friedkinék csinálnak pl, már betoltak a vételáron felül a szeptemberi 25 millióval együtt már 250 milla pluszt ha minden jól rémlik, de hangsúlyozzák, hogy előbb utóbb a klubot olyan szintre akarják tenni, hogy a működése javát magának tudja kitermelni.
    Ez oké szerintem, főleg, hogy mellette tisztelik a hagyományokat.

    Az nem baj ha kisebb csapat felülköltheti a bevételét, csak ez legyen fordítottan arányos, pl ha valakinek így is van 250M€ igazolni, az csak 10%-kal haladhatja meg legálisan, de akinek csak 25M€ az ha van keret 100%-kal, viszont ha ezt megteszi akkor utána vállania kell a következő szinten a szorosabb gyeplőt és mondjuk legyen valami gazdasági kitétel, hogy ezután x éven belül el kell érni bizonyos szintű tiszta növekedést, ha nincs meg akkor nuku több extra keret.
    Azért tényleg amelyik csapat tarlón játszik kb, aztán odaülnek abroszék és előbb lesz MBappé + Haaland a keretükben minthogy hivatalosan jegyzik őket az élvonalba jutásnál... ez tényleg nem oké.

    Datsyuk: kb. :D az sem oké, nagyon nem hogy anyagilag is és verseny szempontból is konzerválnák magukat lényegi lefelé csúszás eshetőségét kizárva. Egy spurs abban a mezőnyben olyan mint a 'kecöl a bajnokok ligájában.
    Végletek találkoznak most szerintem. Két vadhajtás.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156301 üzenetére

    "álmaidban újhullámos, tòkeerős nagycsapatnak látod a Romát"
    Nem, de nagyon jó kezekben van, látszik ha jobban belemész minden csapat körüli és belüli történésbe. A hagyomány a római játékosok, Pellegrini csk (új szerződés mindössze 4millára, kivásárlási nélkül és így is nemet mondott két BL esélyes csapatnak), olasz mag, szurkolók bevonása, színek és értékek őrzése stb. Ez megvan. A felelős vezetés is.
    De nekem a Bayern szint is megfelel, még akkor is ha nem nyernénk kupákat minden évben, mert ez többről szól.

    Nemrég Mou is jól szólt: "I immediately realised the love for Roma here goes beyond trophies, it is an eternal passion, it’s in the blood and it’s familial."

    Meg kell akadályozni hogy a vázolt full negatív képed valósággá váljon, ahogy az SL is egy vicc. Ebben nem lesz egyetértés köztünk, nem megyek bele ebbe a mindenszarizmusba.
    Egész jó nevekből áll az ECA executive board, csak nem akarják, hogy a saját kötődésük rosszul járjon. ;) Vagy szerinted a Bayern vagy a BVB is bukni fog és kiszorul a kecöl meg a city miatt? :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na, az Inter is kell nekik.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156488 üzenetére

    Buffon...mínusz a kapuzárási pánikos PSG-s haknija.
    A Parmát viszont nagyon adom ahogy a De Rossi féle Boca kitérőt is. :) Villant is pár szépet az öreg klasszis. Ezekre a helyekre így a végén már szenvedélyből megy az ember, nem azért mert pénz, vagy húha...

    Értem amit a csillagszemű mond, csak éppen emellett is tényleg erős túlzás ez a jegyár.
    Debil angoloknál meg aztán pláne vannak bajok a PŁ jegyekkel.
    Nem lehet egy ponton túl kizsigerelni a futball egy szerves részét, vagy ha ez a cél, akkor tessék bezárni a stadionokat, aztán majd a figyelemzavaros streamer bangladesi cimbik előfizetése csinálja a hangulatot, hangszórón be lehet játszani a donate csilingelést gólnál meg egy látványos védésnél. 2*30 perc is elég nekik ráadásul nehogy a tiktok rovására menjen a foci és secondscreeneljék.
    Agyrém.

    *abban is van eltérés, hogy Olaszország egyes részein hogy keresnek az emberek
    Én bérletet fogok venni, ez kifizetődő, ha úgy alakulnak a dolgaim, hogy egy szezonban 2 meccsre minimum ki tudok menni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bandus #156516 üzenetére

    Distinti sud-ba 315€ ha első, utána a megújítás olcsóbb, SUD 235 lenne csak, és ide máshogy nem nagyon kapsz jegyet és azért nem rossz a mag közelében lenni.
    Van kedvezmény a shopban és van benne UEFA meccs is 2db lehetőség.
    Nincs üzér feláras megoldás meg online jegypénztáras lehúzás ha egyáltalán nem közlik hogy inkább visszautalják két nappal a meccs előtt a pénzt és nem kell aggódni hogy nem lesz jegyem, mert a bérleteseknek foglalási elsőbbségük van.

    Austria Wien ellen pl nem mehettem vendégbe mert csak bérleteseknek volt, de szerencsére hazai szektorba sikerült úgy hogy közvetlen melléjük. :) 30€ volt /fő a jegy hazaiba 2016 nov. 3-án.

    Utazást tekintve olcsóbb északi idegenbeli túrára menni, ha így nézem visszahozza hogy biztosan lesz oda jegyem a romanisták közé.
    Nem jövök ki sokkal rosszabbul 2-3 meccsel sem, de tuti legalább, főleg azok után, hogy egy online jegyiroda miatt nem tudtam kimenni Totti búcsúmeccsére, pedig előre lett fizetve minden. :(((

    **ráadásul valakinek egy kevés pénzért át is adhatok vouchert 5 alkalommal a hazi csoportból, ő is jól jár mert felében megvan a jegy, meg én is hogy megtérül a bérletből valamennyi

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bandus #156519 üzenetére

    :Y Most néztem rá, hát lassan olcsóbb lesz elugrani Rómába egy napra mint elvonatozni Fonyódig, sőt, még a menetidő is kevesebb. :DDD
    Ha rendeződik a helyzet a covid nem csak az utazás témát húzta keresztül ebből utazás lesz bérlettel vagy anélkül. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #156524 üzenetére

    9 gól lesz? ;] :DDD

    perempe: Örülök hogy tetszett. :) Nagyon megérdemelte Lollo a kapitányi szalagot, bizonyította a hűségét és odaadását és most az önbizalma is megjött Mou alatt.
    Amúgy szeptember a sarkazás hónapja :D , 2018-ban is volt egy szép Quagliarella gól.

    venember83: Naaa... :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #156530 üzenetére

    Pont ezt akartam írni, egy 6:3 oda nem szégyen, 3 gólt rúgni nekik eleve bravúr...
    Amúgy Szobi szerintem túl magasra tette a lécet azzal hogy hol játszik és miket művelt már címeresben is, és hiába tűnik úgy hogy rendben van az ego, lehet kicsit mégis összenyomja az elvárás amit nem csak a közönség hanem maga is támaszt...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156547 üzenetére

    Okos megoldás volt.
    De az elején ahogy agyonrúgják egymást a saját kapu előtt, na az óriási. :DDD Olyan hangja volt mint amikor a kapufán üti ki a gyepet a kapus az élesből. :DD
    --------
    HajdúBé érzelmi hullámhegy és hullámvölgy váltakozásaitól idegbajt kapok, csak dumál, dumál nagyon talányosan meg számolgat ha az indián főnök kettőt fingik kijuthatunk e és mindig elkiabálja természetesen.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #156626 üzenetére

    :DDD irónia detektor bejelzett...
    Na de, én ugye, hát fogalmazzunk úgy "nem kedvelem" a Liverpoolt, de Salah annyira illik oda, hogy undorító nézni, de ha ettől elvonatkoztatok, akkor meg élményszámba megy ez a pali, sztárallűrök nélküli alázatos kis egyiptomi szandálfonó.
    Ott tudtam hogy ma ihletett állapotban van, hogy még az elején lesről jobbal, amit neki kb éget a labda úgy kilőtte kifelé sodródva is a kapufát hogy azóta cseng a kapus füle.

    Mit adtak nekünk a rómaiak? Csatornázás, utak, stb, és Salah, a mi farkasunk nevelte ilyenné ezt a kis Maugli forma zsenit! Amikor alapvonalról bepörgette a Palermo ellen...
    Nem is értem, anno ilyen Dembeléket meg Coutinhókat igazolgattak vagyonért, de senkinek nem jutott eszébe a gyalogkakukk, lehet az a baj, hogy nem szerepel eleget csak focizik.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na látom megint megy az UEFA1G kampány.
    Monnyonle legyen ellene egy vadhajtás csakazértis bármiáron.
    A középút kifogyott, egységes problémamegoldásra való törekvés nem is volt.

    #156631 bagyulajuve: Szerintem x lesz, de mindenképp szoros. Remélem nem Orsato lesz a főszereplő. Jön nekünk majd a Napoli is, és jó lenne 4 pontot összeszedni a két rangadón.
    Lazio - Inter meccsen nekünk x lenne jó.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156632 üzenetére

    "Kíváncsi vagyok ki lesz az első zsoldos, gyanítom itt is valami dél-ameriki sárvérű (vö Robinho sziti, Thiago Silva párizs, Crespo cselzi) boldogok ide egy Coutinhot ;]"

    Akkor gondolom láttad a Hot Topik kapcsolódó részét. :D
    Azt én is szeretem, az Esélylesők viszont irritál, nem kicsit.

    Am milyen már, egyből megy a duma, hogy nekik Mou kell, ha végtelen pénzt kap és nem szólnak bele a munkájába, de közben eladnák nekik Ramseyt meg Coutinhot.
    Üdv az újkecöli MÉH telepen. Odaviszed a szemeted és még adnak is érte valamit... :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    bunyóóó
    a pronyók nem rúgták ki a lasztit
    eltiltásteltiltástmindenkineeeekk alzaponthúúúúú
    :DDD :))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Lehet eci vagyok de nekem megérne 5 meccset Luis Alberto rendberakása.
    Mondjuk azt sem értem Dumfries mit pattog, még lefújás után is megy rá meg ugat Savicnak.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Futballtangó fb (aki bírja az argentin focit annak szinte kötelező követni):
    "Érdekes cikkel hozakodott elő az olasz Corriere della Sera, mely a magas fizetéssel bíró, ám ennek ellenére alig vagy sehogysem használt játékosok listáját firtatta.A lap beszámolója szerint az elmúlt szezont a Romában töltő Javier Pastore, évi nettó 4,5 millió eurót keresett, miközben ezalatt az időszak alatt csupán 1184 percet volt a pályán. Pastore így percenként - kapaszkodjunk meg - 11402 eurót, a valuta mai árfolyamát nézve valamivel több, mint 4 millió forintot vitt haza.A Corriere della Sera megjegyzi, hogy Pastore ezzel az elmúlt évek összes ilyen rekordját megdöntötte."

    Közben ment PSG páholyba szórakozni, ez volt az egyik jogi kapaszkodója a Rómának a szerződésbontáshoz.
    Köszi Moncsicska, hogy Schick és Pastore jött árban közel azonosan, mint ahogy Ziyech és Mahrez jöhetett volna de 5 millán kellett vitázni. Meg NZombie 26.5 millióért, mert ugye játszott a VB-n fél órát és meg kellett segíteni a Sevillát hiába nem illett EDF rendszerébe.
    Kókler...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dudu5130 #156671 üzenetére

    Pontosan így van igen, mivel akkor még nem volt onnan nagy érdeklődés, ez még azelőtt volt hogy ennyire berobbantak volna.
    Ziyech esetében konkrétan az Ajax vezetősége is megszólalt, hogy minden elő volt készítve és egyszer csak megszakította a kapcsolatot velük a kókler és hogy ezután kétszer meggondolják, hogy leüljenek-e vele/velünk tárgyalni.
    Ennyire nem jött volna, meg amúgy le lehet nézni a Rómát, tényleg nem tudunk annyit fizetni mint a lufisok, de most legalább van egy Mou és egy korrekt vezetés is nálunk aki tényező a piacon is, Abrahamet pl személyesen Mou kereste meg, Dzeko távozásakor egyből ő szorgalmazta a leigazolását és többször is beszéltek, ezt Tammy is elmondta, hogy milyen mértékben járult hozzá José a transzferhez, plusz ahogy mondta még Rüdiger is besegített.
    --------
    szerk. A válogatottban elszenvedett bokasérülése után, beinjekciózva tapaszolva ott lesz ma a kezdőben. 💪🏼

    Daje Roma! ♥

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156670 üzenetére

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dudu5130 #156676 üzenetére

    Ja nem úgy értettem hogy te nézed le, hanem hogy az angolokhoz képest anyagilag meg fizetés ügyben akár le is lehet nézni, mert ha valakinek csak a lóvé számít azt nem tudjuk meggyőzni, de szerencsére most nem egy szedett vedett amatőr, helyét nem találó hullámzó csapatnak tűnünk a vezetés és edző tekintetében és van valami előremutató látványos és tettekkel igazolható jövőkép és ez talán már kicsit jobba alap a tárgyalóasztalnál.
    Nekünk ezért jelent sokat Mou, mert eddig esélytelennek tűnt egy ekkora név, konkrétan ilyen Mazzarri meg Giampaolo is felmerült anno, ha belegondolsz az utolsó olyan edző aki az idejében nagy névnek számított még Capello volt 2004-ig.
    Spalletti jó edzőnk volt, Ranieri is főleg a romanista szíve miatt, Zeman is egy nagy figura, Di Francesco és Luis Enrique nálunk bontott csak szárnyat, Rudi vagy Fonsi is jó elképzelésekkel áll a focihoz, de na szóval érted...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dudu5130 #156681 üzenetére

    Így van, 2016 decemberéig a bagósnak köszönhettük az igazolásokat.
    szerk. októberig
    Amúgy pedig hihetetlen, hogy most nem alkalmazza egyik Serie A klub sem, pedig nagyon jó szeme van hozzá, ahogy a szintén munkanélküli Petrachinak is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Gratulálok Orsato, nem hazudtoltad meg magad. VAR mellett belefújni egy szabályos gólba és így gól nincs, lehet tizi se majd tizi igen és kimarad.

    venember83: Elv "csak" comb húzódás.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Erről a meccsről annyit, hogy jobb volt a Roma, az X simán megérdemelt és igazságos lett volna.#Orsatomerda
    Chiello előtt pedig emelem kalapom, két góltól mentette meg csapatát. Lehet dadogott nála a labda, de Vina lövésére ahogy odarepült és blokkolt...
    Kb ennyi.
    A Roma játékosokra nem tudok haragudni, Jordanra sem, kihagyta a tizit aminek meg sem kellett volna történnie, de brutál melót tett le a mezőnyben.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Dazn-os felvétel alapján már az olaszok is foglalkoznak a témával, Cristante és Orsato beszéltek az öltözőfolyosón, és a bíró azt taglalta hogy előnyszabályt nem szoktak adni büntető esetén.
    Azért gond ez, mert nem ismeri a szabálykönyvet.

    Ja és szívesen néznék egy felvételt Cuadrado féle átvételről a gól előtt, mert nem mutatták hogy kéz volt e...
    Így hirtelen olaszul van meg a szabály, mivel ők dobták fel.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156694 üzenetére

    Hasonlónak hasonló éppen...
    Azért ez a Chelsea nem az a Chelsea aki örült a 3-3-nak Londonban és le lett simázva az Olimpicóban. Ők előre, mi visszafele léptünk...
    Mondjuk Fazio és Juan Jesus akkori BL formáját azóta sem értem, mert olyan nem lehet, hogy valaki hirtelen szintet lép majd hármat vissza ilyen rövid időn belül.
    Szóval a mai Chelsea ellen az a szereplésük a Millennium Falcon hadrendben az nagyon adta.
    --------
    Amúgy ott már tényleg le kell húzni a rolót Orsatonak ha egy egykori Lazio legenda Luca Marchegiani is kikel ellene a tegnap látottak alapján.
    Ha nincs VAR egy szavam sincs, de van és nem tegnap kezdték el használni.

    #156690 venember83: Nem, hanem azért mert egy féreg vak tudatlan gyökér, akinek az egészből ennyi jön le és még cinikus mer lenni. Egy pökhendi szar alak, mint Kassai.
    De gondolom azért nem kap semmit a haveroktól onnan fentről, hogy fingja nincs mi a baj azzal, hogy nem ismeri a szabályköyvet és még büszkén ecseteli is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156697 üzenetére

    "nem függ semmilyen formában a holnapom attól, hogy a Juve egy pontot szerez, szerencsésen hármat, vagy éppen nullát"
    Ezt mondjuk rossz volt olvasni. Sajnálom, hogy ennyire elengedted és ezt teljesen komolyan írom.
    Szerintem meg kell találni az örömöt ma is, mivel aki szurkol az nem csak kupák miatt kezdett el hanem egy történet, egy város, játékosok, és oké, végletekig elüzletiesedett a dolog, de ott az a kép amire reagáltál is, a két legenda...
    ...és végső soron talán pont az apró fogódzkodókba kapaszkodó érzelmes szurkolók mentik meg az eltűnő romantika egy apró darabját, pl amikor nekem van egy Pellegrinim, aki nemet mondott nagy pénzre és aláírt záradék nélkül 4millióért és a csk szalagért rómaiként 2026-ig.
    Tudod milyen jó érzés amikor azt mondja valaki ilyen Florenzi féle csalódások után, amikor arról kérdezik, hogy mit csinál amikor arról beszél a média hogy a PSG a Spurs stb letenné a kivásárlási árát és sokkal többet kereshet és azt mondja, hogy kikapcsolja a tévét és elmegy trigoriába edzeni, mert megtiszteltetés rómaiként a családját is képviselni?
    Ha egy középszerű pali lenne én még akkor is állandóan a kezdőbe jelölném szalaggal a karján.
    Vagy amikor egy borjú tekintetű Cristante, amikor azt kérdik nem érzi e kényelmetlenül magát, hogy nincs stabil posztja védőtől támadó középpályásig minden volt és azt válaszolja, hogy ott kell segíteni a csapatnak ahol szükség van és csak arra koncentrál hogy megfeleljen.
    Nem egy extraklasszis, de ilyen focistákból sokkal több kellene.
    Nem azért szurkolok hogy nyerjünk végre valamit, mert a mellem verném vele, hogy na a nagy Roma, nem, elvagyok kupa nélkül, én nem ezért szeretem ezt a csapatot, én azt szeretném ha ilyen játékosoknak sikerélményük lenne mert megérdemlik.

    ui. Zani MRI vizsgálata kizárta a torzulást a térdében. Hála az égnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156779 üzenetére

    Na majd Conte, végre nyugodtan mehetne étterembe...
    Amúgy csak úgy bevillant, Fonseca szabad, megnézném mit csinálna ott ha minden adott ahhoz hogy magára formálja a keretet.
    Korábban is írtam, hogy ilyen Spurs vagy Arsenal féle angol csapatnál érzem benne a taktikai szintlépés lehetőségét és beválna, mert alapból nagyon nem egy kutyaütő edző, de így jobban belegondolva üdítő frissességet hozhatna egy alsóházi csapathoz is, mármint az Arsenalnál lentebbre gondolok. ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #156795 üzenetére

    Illik ő ide... :)

    Amúgy Friedkinék szép gesztust tettek, eleve mindig a régi logos cuccokban mutatkoztak, mivel a szurkolók évek óta kérik a régi fonódó ASR-es logót.
    Ma pedig bemutatkozott a 3. számú mezünk. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bergamooooo :C

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bandus #156808 üzenetére

    Az jó...
    Én olvasni nem tudok, ők számolni nem tudnak. :DDD
    Nincs third kitünk, csak a home (bordó) és away (fehér) volt eddig.
    Vagy tudnak valamit...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz viharhozo #156820 üzenetére

    Nem is tudtam, hogy a Bielefeld ellen nyomják hétvégén.
    De tőlem is megkapta szegény Bielefeld, ezt írtam tegnap Bayernes barátomnak:
    "Holnap simán benne van hogy a 4 német csapatból csak a Bayern nyer, A Wolfsburg sem tuti a Salzburg ellen, nagyon nem..."
    Küldte ezt a Rose nyilatkozatot erre meg mondtam, hogy nem lehet így játszani, ennyire szabadon hagyni embert amikor megvannak létszámban a 16-on belül, " nem kéne akkora területet hagyni, Nem egy p****fust Bielefeld ellen nyomták" :D

    Blind gólja iskolapéldája annak amikor senki nem tudja hol kell lennie, konkrétan Blindnek elég volt elsétálnia az embere mögül aki egyszerűen otthagyta és tisztán kap labdát úgy, hogy 3 embernek kell elosztani két ellenfél játékost. Aztán az is siralmas hogy egyszerre ugranak Blind felé amikor megkapja, ha ott Blind csinál egy lövőcselt akkor olyan szituáció következik Benny Hill zene mehet is alá...
    Sem középpályán sem a védelemben nincs olyan játékos aki csak hasonló húzóember lenne mint Haaland, aki legalább túllövi az XG-jét, és mindig megy mint a gép.

    A német bajnokság nem mérce, de ebbe nem is megyek bele, nem akarok háborút, de ennek fényében a 14 kapott gól is rosszul mutat.
    Tisztogatás kell nekik is, 30+ fős a keretük tele töltelékkel és kellene erősítés hátra, középre és szélre is.
    Na mindegy, én csípem őket, kíváncsi leszek hogy fognak alakulni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Rosszabbak vagytok mint az újságírók. :)) :P
    Vereségre számítottam alapból, mivel már előre le lett szögezve hogy a Luhanszk ellen nyerni kell hogy a Juve és a Napoli meccs között pihenni tudjon pár játékos, sőt van aki otthon is maradt...
    Persze ez elég fos volt, de nem tudom feltűnt-e hogy kb becsúszás és komolyabb kontaktok nélkül hozták le a meccset a műfüvön a retek hidegben, kevesebbet passzoltak mint a Juve ellen és konkrétan senki nem vállalt sprintet... Tuti véletlen... :D
    Valószínű nem akartak ilyen késbe belefutni, de nem mondhatják azt az újságíróknak, hogy mi ezt le fogjuk adni...
    Mou full korrekt volt, vállalta a felelősséget, hogy úgy küldte pályára őket ahogy, de jobb visszajelzést várt a kiegészítő emberektől.
    Ennyit számít az ha valaki akar és élete meccse, míg a másik szarik bele és a B-t is energiatakarékosban küldi ki. Nem szép, én az ellenfél tisztelete miatt rugnám πtsán őket, de legalább lesz mit mesélniük, mert itt bizony lényegtelen milyen Roma ellen, de szívvel lélekkel és akarattal tükörsimán győztek, feltétel nélkül büszkék lehetnek.

    Nem kell magyarázkodni, teljesen egyértelmű a szitu, minél kevesebb energiabefektetéssel, sérülés kockázatát kerülve a körülményeket ismerve leadni a meccset mert pont rohadt mindegy hogy konf. csoport első vagy második helyén vagyunk.
    Van egy két ember akinek itt kellene megmutatni, de hát ugye lehet nem ízlik a helyzet...

    ps: 20'-ban az EL selejtezőkörben a Milant is megizzasztotta ez a Glimt, gyorsan meg is vették Hauge-t... Nem egy rossz kiscsapat.
    A kiutazó szurkolók miatt is rohadt gáz ez, ők utazás térítést érdemelnének, sőt, még pár mezt is... Ez inkább a gond.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #156839 üzenetére

    :DDD

    :)) :W

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák