Új hozzászólás Aktív témák

  • iszoke

    senior tag

    válasz PuMbA #61197 üzenetére

    De nem lehetett! :(( Kedden egy csajszi azzal hívott föl, hogy nem fért be az easyboxba mert túl nagy a doboz, akkor beszéltük meg, hogy jó, akkor ma kora délutántól leszek otthon. Ehhez képest, amikor fél tíz tájban felhívom a számukat (ezúttal egy hasonló korabeli srác) akkor közlik velem, hogy nemsokára a lakcímemnél lesznek. Itt kezdett el habzani a szám, mert ha ennyire képtelenek felfogni, mikor lesz egy megrendelő olyan helyzetben, hogy átvegye a kiszállítandó terméket, akkor simán lehetséges, hogy hétfőre megint elfelejtik vagy csak leszarják, és inkább szóltam az eMAGnak, hogy csesszék meg, sztornó az egész.

    A legdühítőbb az, hogy olyan áron, amin leadtam a rendelést sehol nem kapni már, így máshol venni se tudom, mert nem vagyok annyira eleresztve pénzzel. És mindez azért, mert az eMAG kamura ad lehetőséget easybox átvételt jelölni, illetve a futárcég mert f*szok. Ezért gyűlölök házhozszállítást kérni, magasról tesznek rá, mikor van otthon az ember, majd a megrendelő alkalmazkodik hozzájuk. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák